Постанова від 20.01.2010 по справі 3-10/10

г Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

Справа № 3-10/10

ПОСТАНОВА

20 січня 2010 року суддя Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1 розглянувши матеріали, що надійшли з ДПС ДАІ УМВС України в Дніпропретровській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, не одруженого, працюючого слюсарем КП «Кривбасводоканал», який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,

за ч.3 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_3 02.12.2009 року о 00.20 год., рухаючись по вул.Кронщтадській в м.Кривому Розі керував скутером марки Вайпер б/н з явними ознаками алкогольного сп'яніння /різкий запах алкоголю з порожнини рота, нестійка хода/, від проходження медичного огляду в присутності двох свідків відмовився, повторно протягом року, чим порушив п.2.5 ПДР України, за що передбачена відповідальність згідно ч.3 ст.130 КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_3С визнав свою вину в скоєні правопорушення, яке передбачено ст.130 ч.3 КУпАП.

Керуючись ст.130 ч.3 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього стягнення у вигляді оплатного вилучення транспортного засобу - мопеда «Вайпер».

Постанова може бути оскаржена в апеляційний суд Дніпропетровської області через Інгулецький районний суд м.Кривого Рогу протягом 10 днів з моменту винесення.

Суддя

Попередній документ
69785586
Наступний документ
69785588
Інформація про рішення:
№ рішення: 69785587
№ справи: 3-10/10
Дата рішення: 20.01.2010
Дата публікації: 30.10.2017
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції