Ухвала від 24.10.2017 по справі 819/1296/17

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про повернення апеляційної скарги

24 жовтня 2017 рокуЛьвів№ 876/9472/17

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Кухтей Р. В., перевіривши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Теркомуналсервіс" на ухвалу Тернопільського окружного адміністративного суду від 15 серпня 2017 року про відмову у задоволенні заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Теркомуналсервіс" про скасування заходів забезпечення адмінітративного позову у справі № 819/1296/17 за адміністративним позовом Управління житлово - комунального господарства,благоустрою та екології Тернопільської міської ради до Управління Державної казначейської служби України у м. Тернополі Тернопільської області (треті особи без самостійних вимог на стороні позивача: фізична особа підприємець ОСОБА_1, Відділ технічного нагляду Тернопільської міської ради, третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю "Теркомуналсервіс) про визнання протиправними дії,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді Львівського апеляційного адміністративного суду від 14 вересня 2017 року апеляційну скаргу залишено без руху у зв'язку з невідповідністю апеляційної скарги вимогам частини 6 статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: до апеляційної скарги не додано документ, що підтверджує сплату судового збору, та надано десятиденний строк для усунення виявлених недоліків.

Згідно з повідомленням про вручення поштового відправлення із штриховим ідентифікатором № 7900513052312 особа, яка подала апеляційну скаргу, копію зазначеної ухвали отримала 21 вересня 2017 року.

У встановлений судом строк особою, яка подала апеляційну скаргу, не усунуто недоліків апеляційної скарги.

Згідно з частиною 3 статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.

Відповідно до пункту 1 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя повертає апеляційну скаргу, якщо особа, яка подала апеляційну скаргу, не усунула недоліки апеляційної скарги, яку було залишено без руху.

З огляду на викладене, вважаю, що апеляційну скаргу слід повернути особі, яка її подала.

Керуючись статтями 160, 165, 108, 187, 189, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Теркомуналсервіс" на ухвалу Тернопільського окружного адміністративного суду від 15 серпня 2017 року про відмову у задоволенні заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Теркомуналсервіс" про скасування заходів забезпечення адмінітративного позову у справі № 819/1296/17 за адміністративним позовом Управління житлово - комунального господарства,благоустрою та екології Тернопільської міської ради до Управління Державної казначейської служби України у м. Тернополі Тернопільської області (треті особи без самостійних вимог на стороні позивача: фізична особа підприємець ОСОБА_1, Відділ технічного нагляду Тернопільської міської ради, третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача - Товариство з обмеженою відповідальністю "Теркомуналсервіс) про визнання протиправними дії повернути особі, яка її подала.

Ухвала набирає законної сили через п'ять днів з моменту направлення копії ухвали особам, які беруть участь у справі та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

СуддяР. В. Кухтей