Справа № 369/7598/17
"24" жовтня 2017 р. м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Губська Л.В., перевіривши матеріали апеляційної скарги Києво-Святошинського об'єднаного управління пенсійного фонду України Київської області на постанову Києво-Святошинського районного суду Київської області від 08 серпня 2017 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Києво-Святошинського об'єднаного управління пенсійного фонду України Київської області про визнання дій незаконними та зобов'язання вчинити дії, -
З матеріалів справи вбачається, що необхідні підготовчі дії для розгляду справи в апеляційному порядку здійснені, а тому справа має бути призначена до апеляційного розгляду.
Керуючись ч. 3 ст. 190, ч. 1 ст. 197 КАС України, суддя, -
Підготовку розгляду справи апеляційним судом закінчити.
Призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Києво-Святошинського об'єднаного управління пенсійного фонду України Київської області про визнання дій незаконними та зобов'язання вчинити дії до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні на 08 листопада 2017 р. о 10:25 годин.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Губська Л.В.