ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД ОСОБА_1
49044, м. Дніпро, вул. Паторжинського, 18 «А», тел. 722-00-76
справа № 201/9727/17
провадження 3/201/3807/2017
17 жовтня 2017 року м. Дніпро
Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Федоріщев С.С.., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з Управління патрульної поліції у м. Дніпрі Департаменту патрульної поліції, відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, пенсіонерки, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1, притягнутої за ч. 1 ст. 51 КУпАП,-
30 червня 2017 року об 11 годині 13 хвилин ОСОБА_2, перебуваючи в супермаркеті «Варус», за адресою: м. Дніпро, вул. Гагаріна, 8а, таємно здійснила крадіжку з полиць упаковки дріжджів «Львівські» сухі вагою 100 г, вартістю 13 грн. 85 коп., консерви «Віскас» д/кошенят Курка в соусі вагою 100 г, в кількості 3 шт. (1 шт. - 8 грн. 99 коп.) вартістю 26 грн. 97 коп., Еко соди харчової вагою 200 г, вартістю 11 грн. 19 коп. та яловичини «Духова» н/ф, охол., вагою 0,732 кг, вартістю 91 грн. 50 коп., на загальну суму - 143 грн. 51 коп., чим спричинила матеріальну шкоду та скоїла дрібну крадіжку.
ОСОБА_2, будучи повідомленою про час та місце розгляду справи, в судове засідання не з'явилася, причини своєї неявки суду не повідомила, доставлена для розгляду адміністративного матеріалу працівником Національної поліції не була.
Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, можна дійти висновку, що винність правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АА 166871 від 30 червня 2017 року, заявою начальника відділу охорони супермаркету «Варус-9 ОСОБА_3, довідкою вартості викраденого майна, поясненнями свідка рапортом інспектора 3 роти 2 батальйону УПП, лейтенанта поліції ОСОБА_4, відповідно до яких ОСОБА_2 дійсно скоїла зазначене правопорушення
Приймаючи до уваги викладене, слід дійти висновку про доведеність вини правопорушника у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 51 КУпАП України.
Відповідно до ч. 2 ст. 38 КУпАП, якщо справа про адміністративне правопорушення підвідомча суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніше як через три місяці з дня його виявлення. ОСОБА_2Мм вчинила правопорушення 30 червня 2017 року, однак до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська матеріали адміністративної справи відносно ОСОБА_2, надійшли 13 жовтня 2017 року, до розгляду адміністративна справа призначена на 17 жовтня 2017 року, таким чином на момент розгляду справи передбачений законом строк для накладення адміністративного стягнення минув, в зв'язку з чим у відповідності до п. 7 ст. 247 КУпАП накладення на ОСОБА_2 адміністративного стягнення неможливо, а провадження по справі підлягає закриттю.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 38, 247, 283, 299 КУпАП,-
Визнати винною ОСОБА_2 у скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 51 КУпАП.
Провадження у справі про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_2 у зв'язку зі збігом строку притягнення до адміністративної відповідальності - закрити.
Постанову може бути оскаржено до апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці з моменту її винесення.
Суддя С.С. Федоріщев
Постанова набрала законної сили: