печерський районний суд міста києва
Справа № 757/39343/17-к
14 серпня 2017 року cлідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши в залі суду в м. Києві провадження за заявою адвоката ОСОБА_3 , який діє в інтересах ОСОБА_4 про відвід слідчого у КП №12017100060003080, -
Адвокат ОСОБА_3 , який діє в інтересах ОСОБА_4 звернувся із заявою до слідчого судді про відвід слідчого ОСОБА_5 у КП №12017100060003080.
27.07.2017 року на адресу канцелярії суду надійшла заява адвоката ОСОБА_3 про закриття провадження у справі, посилаючись на те, що вказаний слідчий усунутий від здійснення досудового розслідування у даному кримінальному провадженні.
Згідно положень ст. 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом. Відмова прокурора від підтримання державного обвинувачення тягне за собою закриття кримінального провадження, крім випадків, передбачених цим Кодексом. Слідчий суддя, суд у кримінальному провадженні вирішують лише ті питання, що винесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим Кодексом.
Дослідивши скаргу, копії матеріалів, якими заявник обґрунтовує доводи заяви, слідчий суддя дійшов до висновку, що заява адвоката ОСОБА_3 підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 26, 303 КПК України, слідчий суддя,-
Заяву адвоката ОСОБА_3 про закриття провадження в справі, - задовольнити.
Закрити провадження по справі за скаргою адвоката ОСОБА_3 , який діє в інтересах ОСОБА_4 про відвід слідчого у КП №12017100060003080.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1