Справа № 536/1822/17
про відкриття провадження у справі
23 жовтня 2017 року м. Кременчук
Суддя Кременчуцького районного суду Полтавської області Колотієвський О.О. розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 в особі представника: ОСОБА_2 до Обслуговуючого кооперативу «Схід+» про визнання дій неправомірними, зобов'язання вчинити дії, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, -
Позовна заява відповідає вимогам закону. До неї додані необхідні документи, яких достатньо для відкриття провадження по справі.
Керуючись ст.ст. 11, 122 ЦПК України,-
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 в особі представника: ОСОБА_2 до Обслуговуючого кооперативу «Схід+» про визнання дій неправомірними, зобов'язання вчинити дії, відшкодування матеріальної та моральної шкоди.
Призначити судове засідання по справі на 10 листопада 2017 року о 10 годині 20 хвилин.
Направити копію позовної заяви з додатками відповідачу.
Пропоную відповідачу подати до початку судового засідання письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Роз'яснити учасникам судового засідання, що відповідно до вимог частини 2 статті 27 ЦПК України особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться - до початку розгляду справи по суті.
Відповідно до вимог частини 2 статті 31 ЦПК України крім прав та обов'язків, визначених у статті 27 цього Кодексу, позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет або підставу позову, а відповідач - пред'явити зустрічний позов.
Повідомити всіх учасників судового засідання про час та місце розгляду справи.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_3