12.05.15
Справа № 336/3274/15-к
Провадження № 1-кс/336/403/2015
про надання тимчасового доступу до речей і документів
12 травня 2015 року м. Запоріжжя
Слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Запоріжжя ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю слідчого СВ Шевченківського РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області ОСОБА_3 , прокурора прокуратури Шевченківського району м. Запоріжжя ОСОБА_4 , розглянувши клопотання слідчого СВ Шевченківського РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області ОСОБА_3 , погодженого з прокурором, про тимчасовий доступ до речей і документів по матеріалам кримінального провадження № 12015080080001902, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 08.05.2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України, -
Слідчий СВ Шевченківського РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді з клопотанням про надання тимчасового доступу до речей і документів, в якому зазначив, що досудовим слідством встановлено, що 08.05.2015 приблизно о 03 год. 10 хв. ОСОБА_5 , діючи за попередньою змовою з ОСОБА_6 та ОСОБА_7 , незаконно заволоділи автомобілем ВАЗ 2107, номер державної реєстрації НОМЕР_1 , який знаходиться у фактичному володінні ОСОБА_8 .
З даного приводу 08.05.2015 року було розпочато розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України.
В ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , та який користується номером мобільного оператора « ІНФОРМАЦІЯ_2 » - НОМЕР_2 .
Для встановлення істини по справі та для притягнення винних осіб до відповідальності слідству необхідні документи, які містять відомості про контакти абонента та коло причетних осіб до підготовки та скоєння злочинів, які контактували через канали телекомунікаційної мережі. Крім того, це надасть можливість встановити місце перебування ОСОБА_5 та осіб його подільників в момент підготовки та вчинення злочинів.
На підставі вищевикладеного слідчий просить задовольнити клопотання.
Заслухавши думку слідчого та прокурора, які наполягали на задоволенні клопотання, перевіривши надані матеріали, суддя вважає, що клопотання підлягає задоволенню, оскільки є законні підстави вважати, що вищевказані документи та інформація, яка міститься в них, можуть бути використані як докази та будуть мати суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Керуючись ст. ст.159,160,162-164 Кримінального процесуального кодексу України, слідчий суддя -
Клопотання слідчого СВ Шевченківського РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області ОСОБА_3 - задовольнити.
Надати слідчому СВ Шевченківського РВ ЗМУ ГУ МВС України в Запорізькій області ОСОБА_3 дозвіл на тимчасовий доступ з вилученням інформації, яка знаходиться у компанії стільникового зв'язку ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (Лайф) розташованого за адресою: АДРЕСА_2 , а саме:
- роздруківки вхідних та вихідних телефонних дзвінків, а також вхідних та вихідних коротких текстових повідомлень (СМС) з сім карти оператора мобільного зв'язку ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (Лайф) № НОМЕР_2 в період часу з 01.01.2015 року по 12.05.2015 р.:
· інформацію про ІМЕЙ мобільних телефонів з яких приймались вхідні та надходили вихідні телефонні дзвінки на інші мобільні номери телефонів у вказаний період часу;
· інформацію про азимути вхідних і вихідних дзвінків даного номеру за той же період часу з прив'язкою до базових станцій;
· інформацію про вхідні та вихідні зв'язки з мережею Інтернет, а також нульові зв'язки із вказаного номера мобільного телефону.
Строк дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дня постановлення ухвали.
Згідно ч. 1 ст. 166 КПК України, у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів
Відповідно до ч. 3 ст. 309 КПК України ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти ухвали можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1