264/894/16-ц
4-с/264/18/2017
10 жовтня 2017 року Іллічівський районний суд м.Маріуполя Донецької області під головуванням судді Мирошниченка Ю.М., при секретарі Родак Н.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Маріуполі скаргу ОСОБА_1 «Азовзагальмаш» на дії державного виконавця Кальміуського відділу державної виконавчої служби Маріупольського міського управління юстиції, -
14 серпня 2017 року представник заявника ОСОБА_1 «Азовзагальмаш » звернувся до суду зі скаргою, в якій просив визнати дії державного виконавця Кальміуського відділу державної виконавчої служби Маріупольського міського управління юстиції за виконавчим провадженням № 50505990 щодо арешту рахунку ПАТ «Азовзагальмаш» № 26045010032466 відкритому у ПАТ «ОСОБА_2 СБЕРБАНК», ІК 25959784.
11 жовтня 2017 року до суду надійшло клопотання представника заявника про залишення скарги без розгляду.
Пунктом 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України передбачено, що суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Враховуючи, що це клопотання не порушує прав інших осіб та не суперечить вимогам закону, суд вважає можливим його задовольнити.
Керуючись ст. 207 ч.1 п.5 ЦПК України, суддя
Скаргу ОСОБА_1 «Азовзагальмаш» на дії державного виконавця Кальміуського відділу державної виконавчої служби Маріупольського міського управління юстиції - залишити без розгляду.
На ухвалу може бути подана апеляція в апеляційний суд Донецької області через Іллічівський райсуд м. Маріуполя протягом 5 днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: ОСОБА_3