Ухвала від 18.10.2017 по справі 822/2768/17

Копія

Справа № 822/2768/17

УХВАЛА

18 жовтня 2017 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд

в складі :головуючого-суддіОСОБА_1

при секретарі за участі:ОСОБА_2 предстаника позивача: ОСОБА_3, представників відповідача: ОСОБА_4, ОСОБА_5,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання позивача про виклик свідка по адміністративній справі за позовом ОСОБА_6 до Хмельницької обласної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся в суд з позовом до Хмельницької обласної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження.

Позивачем подано до суду клопотання про виклик свідка ОСОБА_7- голову Хмельницької обласної державної адміністрації.

В обґрунтування клопотання позивача зазначив, що свідчення вказаної особи вплине на об'єктивність розгляду справи по суті, а саме дана особа може надати суду пояснення щодо підстав та обставин підписання оскаржуваного розпорядження №816/2017-р від 20.09.2017 року "Про оптимізацію структури обласної державної адміністрації".

Представник позивача в судовому засіданні вказане клопотання підтримав. Просив суд його задовольнити.

Представники відповідача в судовому засіданні заперечували щодо задоволення клопотання позивача.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши подане клопотання, суд приходить до наступних висновків.

Згідно ч.1 ст.69 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

Частина 1 статті 65 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що як свідок в адміністративній справі може бути викликана судом кожна особа, якій можуть бути відомі обставини, що належить з'ясовувати у справі.

Згідно з частиною 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України показаннями свідка є повідомлення про відомі йому обставини, які мають значення для справи.

Частиною 4 статті 65 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що свідок викликається в судове засідання з ініціативи суду або осіб, які беруть участь у справі.

Частини 5, 6 статті 65 Кодексу адміністративного судочинства України передбачають, що свідок зобов'язаний прибути до суду у визначений час і дати правдиві показання про відомі йому обставини; у разі неможливості прибуття за викликом суду свідок зобов'язаний завчасно повідомити про це суд.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про необхідність виклику в судове засідання в якості свідка ОСОБА_7 - голову Хмельницької обласної державної адміністрації.

Керуючись статтями 65, 69, 77, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

клопотання представника позивача задовольнити.

Викликати в судове засідання в якості свідка для дачі пояснень щодо підстав та обставин підписання оскаржуваного розпорядження Хмельницької обласної державної адміністрації від 20.09.2017 року № 816/2017-р "Про оптимізацію структури обласної державної адміністрації" голову Хмельницької обласної державної адміністрації ОСОБА_7

Ухвала оскарженню не підлягає.

Повний текст ухвали виготовлено 19.10.2017 року о 09 год. 30 хв.

Суддя/підпис/

"Згідно з оригіналом" Суддя ОСОБА_1