17 жовтня 2017 року Справа № 910/4674/15-г
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
головуючого суддіСибіги О.М.,
суддівМалетича М.М., Плюшка І.А.
розглянувши матеріали касаційної скаргиФонду державного майна України, м. Київ
на ухвалуКиївського апеляційного господарського суду від 20.06.2017 року
у справі господарського суду міста Києва
за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Нортіма", м. Дніпро
доФонду державного майна України, м. Київ
за участю Прокуратури міста Києва, м. Київ
провизнання недійсним рішення та зобов'язання укласти договір
за участю представників
прокуратури: Кравчук О.А.,
позивача: Левченко О.В., Мойсук Л.А.,
відповідача: Погорілко Н.М.
Ухвалою Вищого господарського суду України від 05.10.2017 року розгляд касаційної скарги призначено на 17.10.2017 року.
17.10.2017 року в судове засідання з'явились прокурор та представники сторін.
Також 17.10.2017 року товариством з обмеженою відповідальністю "Нортіма" до Вищого господарського суду України було подано клопотання про продовження строків розгляду справи.
Згідно з ч. 3 ст. 69 Господарського процесуального кодексу України у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному судовому засіданні.
Враховуючи необхідність додаткового ознайомлення з матеріалами справи, наявність клопотання позивача і відсутність заперечень зі сторони інших учасників судового процесу, колегія суддів Вищого господарського суду України приходить до висновку, що строк розгляду справи необхідно продовжити та відкласти її розгляд на іншу дату.
З урахуванням викладеного, керуючись ст. ст. 69, 77, 86, 1115 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України,
1. Продовжити строк розгляду касаційної скарги Фонду державного майна України на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 20.06.2017 року у справі № 910/4674/15-г.
2. Розгляд касаційної скарги Фонду державного майна України на ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 20.06.2017 року у справі № 910/4674/15-г відкласти на 24.10.2017 року о 14 год. 30 хв.
3. Судове засідання відбудеться в приміщенні Вищого господарського суду України за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, зал судових засідань № 209.
4. Копію ухвали Вищого господарського суду України надіслати учасникам касаційного провадження.
Головуючий суддяО.М. Сибіга
СуддіМ.М. Малетич
І.А. Плюшко