18 жовтня 2017 року м. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Кузнєцов В.О., розглянувши клопотання ОСОБА_2 в особі представника ОСОБА_3 про зупинення виконання рішення Іллічівського міського суду Одеської області від 29 серпня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_2 до об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Укржилстрой-2008», публічного акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» (впорядкований підрозділ Іллічівський РЕМ) про визнання договору на постачання електричної енергії недійсним та за зустрічним позовом об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Укржилстрой-2008» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по комунальними послугами,
Відповідно до п. 6 розд. XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 2 червня 2016 року № 1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ діє в межах повноважень, визначених процесуальним законом, до початку роботи Верховного Суду та до набрання чинності відповідним процесуальним законодавством, що регулює порядок розгляду справ Верховним Судом.
У зв'язку з цим клопотання підлягає розгляду в порядку, передбаченому Цивільним процесуальним кодексом України від 18 березня 2004 року.
Ухвалою судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 07 грудня 2016 року касаційну скаргу ОСОБА_2 в особі представника ОСОБА_3 на рішення Іллічівського міського суду Одеської області від 29 серпня 2016 року та ухвалу колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області від 10 жовтня 2016 року прийнято до розгляду судом касаційної інстанції та витребувано вказану справу із Іллічівського міського суду Одеської області.
ОСОБА_2 в особі представника ОСОБА_3 звернулось до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ із клопотанням про зупинення виконання рішення Іллічівського міського суду Одеської області від 29 серпня 2016 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 328 ЦПК України вважаю, що клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 328 ЦПК України, -
Клопотання ОСОБА_2 в особі представника ОСОБА_3 про зупинення виконання рішення Іллічівського міського суду Одеської області від 29 серпня 2016 року задовольнити.
Зупинити виконання рішення Іллічівського міського суду Одеської області від 29 серпня 2016 року до закінчення касаційного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого спеціалізованого
суду України з розгляду цивільних КузнєцовВ.О.
і кримінальних справ