Єдиний унікальний номер 234/5409/17 Номер провадження 11-сс/775/384/2017
Іменем України
(резолютивна частина)
17 жовтня 2017 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення апеляційного суду Донецької області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
суддів ОСОБА_2 , ОСОБА_3
при секретарі судового засідання ОСОБА_4
у відкритому судовому засіданні у м. Бахмут Донецької області розглянувши апеляційну скаргу заявника у кримінальному провадженні ОСОБА_5 на ухвалу слідчого судді Краматорського міського суду Донецької області від 11.08.2017р., якою скаргу ОСОБА_5 на бездіяльність прокурора військової прокуратури сил АТО залишено без розгляду,
за участі прокурора ОСОБА_6
заявника ОСОБА_5
Оскільки складання ухвали потребує значного часу, колегія суддів вважає за необхідне обмежитись складанням і оголошенням її резолютивної частини.
Керуючись ч. 2 ст. 376, ст.ст. 405,407,422 КПК України колегія суддів -
Апеляційну скаргу заявника у кримінальному провадженні ОСОБА_5 на ухвалу Краматорського міського суду Донецької області від 11.08.2017р., якою скаргу ОСОБА_5 на бездіяльність прокурора військової прокуратури сил АТО залишено без розгляду задовольнити.
Ухвалу Краматорського міського суду Донецької області від 11.08.2017р., якою скаргу ОСОБА_5 на бездіяльність прокурора військової прокуратури сил АТО залишено без розгляду скасувати і призначити новий розгляд у суді першої інстанції.
Повний текст ухвали буде проголошено 19 жовтня 2017 року о 08 годині 30 хвилин в приміщені Апеляційного суду Донецької області в м. Бахмут.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Колегія суддів: