Ухвала від 17.10.2017 по справі 14/60

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Кіровоградської області

УХВАЛА

17 жовтня 2017 року Справа № 14/60

Господарський суд Кіровоградської області в складі судді Коваленко Н.М., розглянувши справу № 14/60 від 25.04.2003

за заявою кредитора - Світловодського підприємства теплових мереж, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Крупської, 2-А,

до боржника - відкритого акціонерного товариства "Чисті метали" (далі - ВАТ "Чисті метали"), Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Заводська, 3,

про визнання банкрутом

ПРЕДСТАВНИКИ:

від кредиторів - участі не брали;

від банкрута - участі не брав;

від Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області - Бурковський І.В., довіреність № 460 від 27.12.2016;

від прокуратури - Іваніщева Т.І. посвідчення № 042586 від 30.03.2016.

У судовому засіданні приймає участь представник Світловодської міської ради Кіровоградської області - Данилевська Л.І., довіреність № б/н від 01.06.2017.

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду від 12.05.2009 ВАТ "Чисті метали" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру щодо банкрута. Ухвалою господарського суду від 01.03.2011 призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Кириченка Є.О.

До господарського суду 28.07.2016 надійшла заява № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. в межах справи про банкрутство про зобов'язання вчинити дії з вимогами прийняти до розгляду в межах справи № 14/60 про банкрутство ВАТ "Чисті метали" зазначену заяву та зобов'язати Світловодську міську раду прийняти до комунальної власності державне майно, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (з зазначенням переліку такого майна).

Ухвалою від 10.10.2016 господарський суд провадження у справі № 14/60 про банкрутство ВАТ "Чисті метали" поновив. Прийняв до розгляду в межах справи № 14/60 про банкрутство ВАТ "Чисті метали" заяву № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. про зобов'язання вчинити дії. Заяву № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. про зобов'язання вчинити дії призначив до розгляду на 22.11.2016 на 11:30 год. Зобов'язав Світловодську міську раду до засідання суду, не пізніше 15.11.2016, надати господарському суду: документальні докази прийняття до комунальної власності державне майно, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором); письмові пояснення з посиланням на норми діючого законодавства щодо втрати чинності на даний час положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до набрання чинності Законом України від 22.12.2011 року № 4212-VI. Явку повноважних представників Світловодської міської ради Кіровоградської області та Регіонального відділення Фонду державного майна України в Кіровоградській області в засідання суду визнав обов'язковою.

Ухвалою від 22.11.2016 господарський суд розгляд, в межах справи № 14/60 про банкрутство ВАТ "Чисті метали", заяви № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. про зобов'язання вчинити дії відклав до 13.12.2016. Зобов'язав Світловодську міську раду до засідання суду, не пізніше 09.12.2016, надати господарському суду: документальні докази вжиття заходів щодо прийняття до комунальної власності державне майно, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором) при відсутності таких доказів відповідні письмові пояснення; документальні докази прийняти до комунальної власності державне майно, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором) при відсутності таких доказів відповідні письмові пояснення; письмові пояснення з посиланням на норми діючого законодавства щодо втрати чинності на даний час положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до набрання чинності Законом України від 22.12.2011 року № 4212-VI. Явку повноважного представника Світловодської міської ради Кіровоградської області в засідання суду визнав обов'язковою.

На виконання вимог ухвали суду від 22.11.2016 Світловодською міською радою надано пояснення за яким остання просить відмовити арбітражному керуючому Кириченку Є.О. в задоволенні заяви в межах справи про банкрутство про зобов'язання вчинити дії, а саме, в частині зобов'язання Світловодської міської ради прийняти до комунальної власності державне майно, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилось на його балансі. Оскільки ліквідатором, арбітражним керуючим Кириченком Є.О. не надано жодного документу, що підтверджує речові права на таке майно, а також документи, що підтверджують факт наявності такого майна, тому Світловодська міська рада не має змоги прийняти у комунальну власність майно, якого не має в натурі.

Ухвалою від 13.12.2016 господарський суд, зокрема, розгляд в межах справи № 14/60 про банкрутство ВАТ "Чисті метали", заяви № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. про зобов'язання вчинити дії також відклав до 02.02.2017. Зобов'язав ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. та Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області до засідання суду, не пізніше 31.01.2017, надати господарському суду: документальні докази на підтвердження речових прав ВАТ "Чисті метали" на майно, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором) та підлягає передачі в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку, а також документи, що підтверджують факт наявності такого майна. Зобов'язав Світловодську міську раду до засідання суду, не пізніше 31.01.2017, надати господарському суду: документальні докази вжиття заходів щодо прийняття до комунальної власності державне майно, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором) при відсутності таких доказів відповідні письмові пояснення, а також документальні докази відсутності такого майна в натурі. Явку повноважних представників Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області та Світловодської міської ради Кіровоградської області в засідання суду визнав обов'язковою.

До господарського суду 30.01.2017 ліквідатором надано відомості про державне майно за станом на 31.12.2014. (т. 86 а.с. 151) 31.01.2017 Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Кіровоградській області надано акт оцінки майна цілісного майнового комплексу та план приватизації Світловодського державного заводу чистих металів на підтвердження речових прав на майно, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали", але залишилося у нього на балансі.

28.03.2017 Світловодською міською радою Кіровоградської області надано письмові пояснення за якими Світловодська міська рада повідомляє, що розпорядженням міського голови від 17.01.2017 № 5-р "Про створення комісії з встановлення наявності об'єктів, які не увійшли до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" була створена комісія у складі 8 осіб, якій доручено у період з 18.01.2017 по 27.01.2017 провести роботу з встановлення наявності майна, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилось на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором) (копія розпорядження додається).

В ході роботи комісія вирішила запросити Кириченка Є.О.- ліквідатора ВАТ "Чисті метали", Нестройного І.О.- першого заступника начальника Регіонального відділення ФДМУ по Кіровоградській області для встановлення наявності в натурі та конкретного місцезнаходження майна (за переліком вказаним ліквідатором). Так, було призначено зустріч на 24.01.2017 та в подальшому, на 27.01.2017, яка також не відбулася в зв'язку з неприбуттям запрошених (копії протоколів надаються).

В свою чергу, членами комісії вживалися заходи щодо самостійного встановлення наявності такого майна. Зокрема в телефонному режимі звернулися до спеціаліста Світловодського РЕМ ПАТ "Кіровоградобленерго" для з'ясування наявності в місті Світловодську зовнішніх слабкострумових мереж від вул. Калініна до АТС ЗЧМ. З відповіді спеціаліста, ці мережі 4-5 років назад було демонтовані ВАТ "Чисті метали".

По другому пункту переліку, а саме: для з'ясування наявності в місті телефонної лінії від дит. садка № 3 до будинку №14 (мікрорайон ім. Т.Г. Шевченка) в телефонному режимі звернулися до спеціаліста ПАТ "Укртелеком". З відповіді спеціаліста, такого об'єкта в місті не існує.

По третьому пункту переліку, а саме: для з'ясування наявності в місті теплотраси до будинків 2-го мікрорайону в телефонному режимі звернулися до спеціаліста ТОВ СП "Світловодськпобут". З відповіді спеціаліста, такого об'єкта в місті не існує.

Одночасно комісія вирішила направити запити з приводу порушеного питання до Кіровоградської філії ПАТ "Укртелеком", Світловодського РЕМ ПАТ "Кіровоградобленерго", ТОВ СП "Світлбізодськпобут" (копії запитів додаються).

Відповідно до листа Світловодського РЕМ відсутня інформація про наявність та місцезнаходження зовнішніх слабострумових мереж по вул. Калініна до АТС ЗЧМ.

Відповідно до листа ТОВ СП "Світловодськпобут" підприємство, в зв'язку з тим, що майно не перебувало на балансі СП СП "Світловодськпобут", не може надати роз'яснення щодо наявності такого майна.

Кіровоградська філія ПАТ "Укртелеком" не може також надати роз'яснення щодо наявності такого майна.

Отже, станом на 31.01.2017 комісія не могла становити наявність на території міста Світловодська майна, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилось на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором), оскільки відсутня будь-яка інформація щодо наявності такого майна, а ліквідатор ВАТ "Чисті метали" - Кириченко Є.О., не зважаючи на запрошення голови комісії-першого заступника міського голови Балюк О.В., не з'явився для передачі такого майна та не надав документи, що підтверджують факт наявності такого майна.

В подальшому засідання комісії з встановлення наявності об'єктів, які не увійшли до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали", були призначені на 10.02.2017 (не відбулися) та 13.02.2017.

На засіданні комісії, що відбулося 13.02.2017, були присутні Кириченко Є.О. та представники Регіонального відділення ФДМУ по Кіровоградській області. Представниками Регіонального відділення ФДМУ по Кіровоградській області надали для огляду акт перевірки об'єктів, які не увійшли до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали", однак зазначені в ньому об'єкти відрізняються від тих, які надавав арбітражний керуючий Кириченко Є.О. та які зазначені в ухвалі господарського суду № 14/60. (копія протоколу додана)

13.02.2017 комісією було здійснено виїзд та оглянуто території: від вул. Калініна до АТС ЗЧМ зовнішніх слабострумових мереж; від дитячого садка № 3 до будинку №14 телефонної лінії; теплотраси до будинків 2-го мікрорайону; 144-квартирного житлового будинку; комунального будівництва і інженерних мереж мікрорайону № 4. В результаті виїзду комісія не встановила наявність вищезазначених об'єктів, про що складено Акт.

Ухвалою від 28.03.2017 господарський суд розгляд, в межах справи № 14/60 про банкрутство ВАТ "Чисті метали", заяви № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. про зобов'язання вчинити дії відклав до 25.05.2017. Зобов'язав ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. та Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області до засідання суду, не пізніше 15.05.2017, надати господарському суду: документальні докази на підтвердження наявності в натурі майна, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором) та підлягає передачі в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку; при відсутності такого майно в натурі документальні докази його списання з балансу банкрута. Явку ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О., повноважних представників: Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області та Світловодської міської ради Кіровоградської області в засідання суду визнав обов'язковою.

Ліквідатор, арбітражний керуючий Кириченко Є.О. та Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області вимоги зазначеної ухвали суду не виконали, витребувані судом документи (докази) не надали, про наявність поважних причин неможливості виконання вимог ухвали суду не повідомили.

Разом з тим, 24.05.2017 до господарського суду надійшло клопотання № 02-01/01-15 від 23.05.2017 ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. відкласти розгляд заяви ліквідатора на іншу дату у зв'язку з можливістю врегулювання конфлікту поза судовим розглядом.

Ухвалою від 25.05.2017 господарський суд розгляд, в межах справи № 14/60 про банкрутство ВАТ "Чисті метали", заяви № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. про зобов'язання вчинити дії відклав до 18.07.2017. Зобов'язав ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. та Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області до засідання суду, не пізніше 10.07.2017, надати господарському суду: документальні докази на підтвердження наявності в натурі майна, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором) та підлягає передачі в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку; при відсутності такого майно в натурі документальні докази його списання з балансу банкрута. Зобов'язав ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. до засідання суду, не пізніше 10.07.2017, у разі врегулювання конфлікту мирним шляхом, надати господарському суду відповідні докази. Явку ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О., повноважних представників: Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області та Світловодської міської ради Кіровоградської області в засідання суду визнав обов'язковою.

Ліквідатор, арбітражний керуючий Кириченко Є.О. та Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області вимоги зазначеної ухвали суду не виконали, витребувані судом документи (докази) не надали, про наявність поважних причин неможливості виконання вимог ухвали суду не повідомили.

Разом з тим, 17.07.2017 до господарського суду надійшло клопотання № 02-01/01-21 від 12.07.2017 ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. відкласти розгляд заяви ліквідатора на іншу дату у зв'язку з можливістю забезпечити явку в засідання суду повноважного представника.

Ухвалою від 18.07.2017 господарський суд розгляд, в межах справи № 14/60 про банкрутство ВАТ "Чисті метали", заяви № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. про зобов'язання вчинити дії відклав до 19.09.2017. Зобов'язав ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. та Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області до засідання суду, не пізніше 15.09.2017, надати господарському суду: документальні докази на підтвердження наявності в натурі майна, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором) та підлягає передачі в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку; при відсутності такого майно в натурі документальні докази його списання з балансу банкрута. Зобов'язав ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. до засідання суду, не пізніше 15.09.2017, у разі врегулювання конфлікту мирним шляхом, надати господарському суду відповідні докази. Явку ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О., повноважних представників: Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області та Світловодської міської ради Кіровоградської області в засідання суду визнав обов'язковою.

Ліквідатор, арбітражний керуючий Кириченко Є.О. та Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області вимоги зазначеної ухвали суду не виконали, витребувані судом документи (докази) не надали, в засідання суду не з'явилися, про наявність поважних причин неможливості виконання вимог ухвали суду та явки в судове засідання не повідомили.

В засіданні суду 19.09.2017 повноважним представником Світловодської міської ради Кіровоградської області наданий лист № 357-20 від 13.07.2017, направлений Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Кіровоградській області на адресу Світловодської міської ради з проханням надати кандидатуру для участі в комісії про списання державного майна.

Ухвалою від 19.09.2017 господарський суд розгляд, в межах справи № 14/60 про банкрутство ВАТ "Чисті метали", заяви № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. про зобов'язання вчинити дії відклав до 17.10.2017. Зобов'язав ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. та Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області до засідання суду, не пізніше 13.10.2017, надати господарському суду: документальні докази на підтвердження наявності в натурі майна, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком вказаним ліквідатором) та підлягає передачі в порядку, встановленому законодавством, до комунальної власності відповідних територіальних громад без додаткових умов і фінансуються в установленому порядку; при відсутності такого майно в натурі документальні докази його списання з балансу банкрута. Зобов'язав ліквідатора, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. до засідання суду, не пізніше 13.10.2017, у разі врегулювання конфлікту мирним шляхом, надати господарському суду відповідні докази.

Ліквідатор, арбітражний керуючий Кириченко Є.О. та Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області вимоги зазначеної ухвали суду не виконали, витребувані судом документи (докази) не надали.

Поруч з цим, Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Кіровоградській області 17.10.2017 надано господарському суду письмові пояснення, з відповідними документальними доказами, такого змісту.

13.02.2017 працівники регіонального відділення спільно з посадовими особами виконавчого комітету Світловодської міської ради проведено засідання комісії з встановлення наявності об'єктів, які не увійшли до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали", але залишилися у нього балансі та здійснено виїзд (обстеження) 5 об'єктів;

Оглянуто об'єкт державної власності - Будинок техніки, площею 2480 кв.м у м. Світловодськ по вул. Героїв України, 78, під час його передачі з оренди від орендаря - ПАТ "Укрінком" до балансоутримувача - ВАТ "Чисті метали" .

На балансі ВАТ "Чисті метали" залишається 6 об'єктів, які не увійшли до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали", які підлягають передачі до комунальної власності територіальної громади м. Світловодськ.

Комісією виконавчого комітету Світловодської міської ради, у складі заступника міського голови Балюк О.В., арбітражного керуючого Кириченка CO., представника ПАТ "Укртелеком" Герко Є.Ю., представників регіонального відділення Нестройного І.О., Бурковського І.В., Стусь Л.А. встановлено:

1. По об'єкту - "зовнішні слабострумові мережі від вул. Калініна до АТС ЗЧМ у м. Світловодськ Кіровоградської області".

На даний час АТС ВАТ "Чисті метали" відсутня у зв'язку з припиненням роботи ВАТ "Чисті метали". Будь-які технічні дані, схеми місця розташування не збереглися ВАТ "Чисті метали". Орієнтовна відстань від колишньої вул. Калініна до території ВАТ "Чисті метали" становить 5 км. За допомогою даної мережі забезпечувалося міським телефонним зв'язком колишнє державне підприємство. Об'єкт являє собою підземний (глибиною близько 0,6-1,0 м) канал з азбоцементних труб з проміжними колодязями. В азбоцементній трубі знаходився 50-100 парний телефонний кабель. Представник ПАТ "Укртелаком" заперечив факт використання мереж ВАТ "Чисті метали" та повідомив, що ПАТ "Укртелеком" у м. Світловодськ використовує виключно свої мережі, про місце розташування мереж, що належать ВАТ "Чисті метали" йому нічого не відомо.

Таким чином, встановити факт наявності даного об'єкту державної власності не представилось можливим. Будь-які фактичні дані, що вказують на його місце знаходження, чи іншим чином персоніфікують відсутні.

2. По об'єкту - "телефонна лінія від дитячого садка № 3 до будинку № 14 мікрорайону ім. Т.Г. Шевченко у м. Світловодськ Кіровоградської області".

Комісією визначено, що мікрорайон ім. Шевченко - це колишній мікрорайоні "Спецстрой". На "Спецстрой" будинків за номером 14 немає. Біля будинку № 44 по вул. Приморській знаходиться дитячий садок № 3. Оглядом території навколо дитячого садка встановлено, що повітряні лінії телефонного зв'язку відсутні. Представник ПАТ "Укртелеком" повідомив, що підключення дитячого садочка до телефонних комунікацій здійснено через мережу ПАТ "Укртелеком", про наявність інших ліній, телефонних кабелів йому нічого невідомо, так-як вони на території, що оглядалась, відсутні.

Таким чином, встановити місце знаходження даного об'єкту державної власності не представилось можливим. Будь-які фактичні дані, що вказують на його місце знаходження чи іншим чином персоніфікують, відсутні.

3. По об'єкту "теплотраса до будинків 2-го мікрорайону у м. Світловодськ Кіровоградської області".

Оглядом на місці встановлено, що дана теплотраса забезпечує теплом будинки № 44 та № 46 по вул. Приморській,знаходиться в робочому стані, мешканці будинків через теплотрасу отримують послуги з теплопостачання від підприємства "Світловодськпобут", яке в рівних частках належить до комунальної та приватної власності. У членів комісії не виникло сумнівів щодо наявності даного майна. Разом з цим, членами комісії, що представляли Світловодську міську раду зазначено, що дані комунікації належать "Світловодськпобут" та перебувають на його балансі. Для вирішення даного питання, уточнення всіх обставин вирішено звернутися до підприємства з запитом про використання даних мереж та підстав бухгалтерського обліку цього об'єкту на балансі.

Таким чином, комісією встановлено наявність та використання за призначенням на території міста Світловодськ теплотраси до будинків 2-го мікрорайону, в той же час факт належності даного майна до державної власності не підтверджується жодними фактичними даними.

4. По об'єкту комунальне будівництво та інженерні мережі мікрорайону №4А, розташовані на мікрорайоні № 4А у м. Світловодськ Кіровоградської області".

Оглядом на місці встановлено, що на мікрорайоні № 4 - "Ревівський мікрорайон" розташовані об'єкти незавершеного будівництва, відносно яких прийнято рішення про їх приватизацію: 144 та 108 квартирні будинки. Поруч з цими об'єктами наявні 5 залізобетонних стовпів для повітряних ліній (частина інженерних мереж). Поруч розташовані житлові багатоповерхові будинки, до яких підведено тепло, - вода, - електропостачання, які раніше були передані ВАТ "Чисті метали" до комунальної власності Світловодської міської ради. Мешканцям будинків мікрорайону №4 надаються послуги з тепло, водопостачання та водовідведення від підприємства "Світловодськпобут".

Членами комісії, що представляли Світловодську міську раду,зазначено, що дані комунікації, крім інженерних мереж - 5 залізобетонних стовпів для повітряних ліній, належать "Світловодськпобут" та перебувають на його балансі. Для вирішення даного питання, уточнення всіх обставин запропоновано звернутися до підприємства з запитом про використання даних мереж та підстав бухгалтерського обліку цього об'єкту на балансі.

Таким чином, комісією встановлено наявність на мікрорайоні №4 -Ревівський мікрорайон, інженерних мереж - 5 залізобетонних стовпів для повітряних ліній, інша інформація потребує уточнення шляхом надання відповідного запиту.

5. По об'єкту "Радіофідер високовольтний , інв. № 1401".

Комісією встановлено, що радіофідер високовольтний, він же система провідного сповіщення. Один з найстаріших засобів односторонньої передачі інформації. На даний час морально застарілий, але може використовуватися для організації цивільної оборони. Міг використовуватися для потреб ЗЧМ для радіомовлення, а також в частині цивільної оборони, і, фактично, міг знаходитись чи знаходився на території колишнього ВАТ "Чисті метали". Жодних відомостей про його місце знаходження комісія не встановила.

Таким чином, встановити місце знаходження даного об'єкту державної власності не представилось можливим. Будь-які фактичні дані, що вказують на його місце знаходження, чи іншим чином його персоніфікують, відсутні.

6. По об'єкту "Зовнішні радіолінія і телефонна лінія".

Оглядом на мікрорайоні №4 - "Ревівський мікрорайон", яким чином визначити даний об'єкт не представилося за можливе. Представник ПАТ "Укртелеком" заперечив факт використання мереж ВАТ "Чисті метали", та повідомив, що ПАТ "Укртелеком" у м. Світловодськ використовує виключно свої мережі. Про місце розташування мереж, що належать ВАТ "Чисті метали" йому нічого не відомо.

Таким чином, встановити місце знаходження даного об'єкту державної власності не представилося за можливе. Будь-які фактичні дані, що вказують на його місце знаходження чи іншим чином персоніфікують, відсутні.

За таких обставин, господарський суд дійшов висновку, що при відсутності в даний час документальних доказів щодо фактичної наявності майно, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком) - правові підстави для задоволення заяви № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. щодо зобов'язання Світловодської міської ради прийняти таке майно до комунальної власності, відсутні.

Керуючись ст. 3-1, 5, 22-26 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в редакції до набрання чинності Законом України від 22.12.2011 року № 4212-VI), п. 1-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в редакції, що набрала чинності з 19.01.2013 року), ст. 4-1, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

В задоволенні заяви № 02-01/01-28 від 15.07.2016 ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Кириченка Є.О. щодо зобов'язання Світловодської міської ради прийняти до комунальної власності державне майно, що не увійшло до статутного капіталу ВАТ "Чисті метали" під час приватизації, але залишилося на його балансі (за переліком), відмовити.

Примірники ухвали суду надіслати кредиторам, грошові вимоги яких включені до реєстру вимог кредиторів (ухвала суду від 10.02.2004, крім ВД ФСНВ України у Світловодському районі, для якого направити його правонаступнику - відділенню ВД ФСНВ України в Олександрійському районі - 28000, м. Олександрія, вул. Калініна, 24, крім управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі, для якого направити його правонаступнику - Світловодському об'єднаному управлінню Пенсійного фонду України Кіровоградської області (27502, м. Світловодськ, вул. Холодноярська, 1-В), крім Світловодської ОДПІ, для якої направити її правонаступнику Олександрійській ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області) та ухвала суду від 27.11.2012), банкруту (Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Заводська, 3), ліквідатору арбітражному керуючому Кириченку Є.О. (вул. Тагільська, 11, м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської обл., 51900), прокурору Кіровоградської області (вул. В. Пермська, 4, м. Кіровоград, 25006), прокурору м. Кропивницький (25006, м. Кропивницький, вул. Медведєва,11), первинній профспілковій організації "Завод чистих металів" (27500, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Заводська, 3), Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Кіровоградській області (25009, м. Кропивницький, вул. Глінки, Світловодському міжрайонному прокурору (27500, м. Світловодськ, вул. Глінки 8), Фонду державного майна України (01601, м. Київ 133, вул. Кутузова, 18/9), Головному територіальному управлінню юстиції у Кіровоградській області, Світловодській міській раді Кіровоградської області (вул. Героїв України, 14, м. Світловодськ, Кіровоградської області, 27501).

Суддя Н.М. Коваленко

Попередній документ
69580180
Наступний документ
69580182
Інформація про рішення:
№ рішення: 69580181
№ справи: 14/60
Дата рішення: 17.10.2017
Дата публікації: 20.10.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Кіровоградської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (22.01.2026)
Дата надходження: 17.04.2003
Предмет позову: визнання банкрутом та заява №б/н від 13.11.2023 ліквідатора, арбітражного керуючого Потупало Н.І. про відсторонення арбітражного керуючого від виконання повноважень
Розклад засідань:
17.03.2020 11:00 Господарський суд Кіровоградської області
09.04.2020 14:30 Господарський суд Кіровоградської області
09.06.2020 11:30 Господарський суд Кіровоградської області
16.06.2020 14:30 Господарський суд Кіровоградської області
21.07.2020 12:00 Господарський суд Кіровоградської області
29.09.2020 14:30 Господарський суд Кіровоградської області
29.12.2020 11:30 Господарський суд Кіровоградської області
14.01.2021 15:00 Господарський суд Кіровоградської області
15.01.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
28.01.2021 12:00 Господарський суд Кіровоградської області
11.02.2021 12:00 Господарський суд Кіровоградської області
23.02.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
04.03.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
16.03.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
30.03.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
13.04.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
27.04.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
11.05.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
25.05.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
10.06.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
24.06.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
06.07.2021 12:00 Господарський суд Кіровоградської області
20.07.2021 12:00 Господарський суд Кіровоградської області
28.12.2021 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
22.02.2022 12:40 Господарський суд Кіровоградської області
28.11.2023 14:30 Господарський суд Кіровоградської області
12.12.2023 12:40 Господарський суд Кіровоградської області
13.12.2023 12:00 Господарський суд Кіровоградської області
26.12.2023 15:00 Господарський суд Кіровоградської області
27.12.2023 11:00 Господарський суд Кіровоградської області
11.01.2024 15:00 Господарський суд Кіровоградської області
25.01.2024 15:00 Господарський суд Кіровоградської області
08.02.2024 15:00 Господарський суд Кіровоградської області
20.02.2024 15:30 Господарський суд Кіровоградської області
05.03.2024 15:00 Господарський суд Кіровоградської області
19.03.2024 15:30 Господарський суд Кіровоградської області
04.04.2024 15:00 Господарський суд Кіровоградської області
05.04.2024 10:30 Господарський суд Кіровоградської області
18.04.2024 15:00 Господарський суд Кіровоградської області
02.05.2024 15:30 Господарський суд Кіровоградської області
16.05.2024 15:30 Господарський суд Кіровоградської області
04.06.2024 14:30 Господарський суд Кіровоградської області
17.10.2024 14:30 Господарський суд Кіровоградської області
26.12.2024 12:00 Господарський суд Кіровоградської області
19.06.2025 12:00 Господарський суд Кіровоградської області
22.01.2026 11:00 Господарський суд Кіровоградської області
03.03.2026 11:00 Господарський суд Кіровоградської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОЛОДІЙ С Б
суддя-доповідач:
КАРПИНЕЦЬ В І
КОВАЛЕНКО Н М
КОВАЛЕНКО Н М
КОЛОДІЙ С Б
арбітражний керуючий:
Арбітражний керуючий Вербицький О.В.
відповідач (боржник):
Відкрите акціонерне товариство "Чисті метали"
Мукачівська ОДПІ
Сільськогосподарське фермерське господарство "Зірка"
запорізькій та кіровоградській областях, інша особа:
Головне управління ДПС у Кіровоградській області
заявник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
Арбітражний керуючий Кізленко В.А.
Арбітражний керуючий Остапенко Євген Сергійович
Арбітражний керуючий Потупало Наталія Ігорівна
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях
заявник апеляційної інстанції:
Фізична особа Бушканець Яків Абрамович
Відкрите акціонерне товариство "Чисті метали"
Арбітражний керуючий Кириченко Євген Олександрович
Мукачівська ОДПІ
Прокуратура Кіровоградської області
Профспілковий комітет первинна профспілкова організація "Завод чистих металів"
Стороженко Віктор Володимирович
Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрвторутилізація"
заявник касаційної інстанції:
Заступник Генерального прокурора України
інша особа:
Головне управління ДПС у Кіровоградській області
Кіровоградська обласна прокуратура
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській
Фонд державного майна України
кредитор:
Ананко Світлана Олександрівна
Бебякин Валерій Геннадійович
Бондар Тамара Семенівна
Фізична особа - Брижатий В"ячеслав Володимирович
Величко Іван Іванович
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Світловодському районі
Відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Кіровоградгаз"
Фізична особа - Вірна Людмила Михайлівна
Фізична особа - Вірний Сергій Васильович
Воловик Ірина Євгеніївна
Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
Гребенюк Наталія Володимирівна
Фізична особа - Гречко Тетяна Володимирівна
Фізична особа Дзюба Андрій Максимович
Довгий Анатолій Анатолійович
Єременко Н.М.
Заворотна Любов Володимирівна
Захарченко Тетяна Миколаївна
Фокасій Ольга Василівна
Кірово
Кіровоградське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Кіровоградський обласний центр зайнятості
Костецька Валентина Іллівна
Костюк Лідія Пилипівна
Котляр Володимир Іванович
Кочергіна Віра Михайлівна
Кременчуцька філія ПАТ "Приватбанк"
Куліш Валентина Яківна
Фізична особа Куршацова Ольга Рудольфівна
Ливадова Людмила Петровна
Лівадова Людмила Петрівна
Лобанова Тетяна Леонідовна
ПАТ КБ "Приватбанк"
Петренко Надія Олександрівна
Пономаренко Тетяна Миколаївна
Приватне акціонерне товариство "Кіровоградобленерго" в особі Світловодського району електричних мереж
Профспілковий комітет первинна профспілкова організація "Завод чистих металів"
Рада т
Рада товариства винахідників і раціоналізаторів відкритого акціонерного товариства "Чисті метали" науково-технічний центр "Пошук"
Розметайло Олександра Андріївна
Савенок Сергій Юлієвич
Савенок Юлій Андрійович
Світловодська об'єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Кіровоградської області
Світловодський міськрайонний центр зайнятості
Світловодський міськрайонний центр зайнятості, кредитор:
Сироватка Валентина Миколаївна
Соколова Ганна Миколаївна
Соловйова Тетяна Вікторівна
Соловьова Тетяна Вікторівна
Фізична особа - Степаненко Олег Пилипович
Стороженко Людмила Олексіївна
Таран Лідія Миколаївна
Тімановська Валентина Василівна
Тімоновська Валентина Василівна
Товариство з обмеженою відповідальністю "Сілікон"
Управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську та Світловодському районі
Усенко Григорій Тимофійович
Фізична особа Чічкаленко Михайло Григорович
отримувач електронної пошти:
ПП “СПІКОМ”
Заяц Анатолій Іванович
Кіровоградська обласна прокуратура
Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях
ТОВ "СП-КАПІТАЛЛ"
ТОВ “НВП "ЗАПОРІЖПРОМЕКОЛОГІЯ"
Товарна біржа "Альянс"
Фонд державного майна України
позивач (заявник):
Гайворонська міжрайонна державна податкова інспекція ГУ Міндоходів у Кіровоградській області
ЗАТ "Мукачівський лісокомбінат"
Світловодське підприємство теплових мереж