Постанова від 13.10.2017 по справі 399/792/17

справа № 399/792/17

провадження № 3/399/188/17

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 жовтня 2017 року суддя Онуфріївського районного суду Кіровоградської області Шуліка Олександра Олександрівна, розглянувши справу про адміністративне правопорушення, відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який не працює, паспорт серії ЕА № 415162, ідентифікаційний код НОМЕР_1, зареєстрований та проживає: ІНФОРМАЦІЯ_2, раніше притягувався до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 175-1 КУпАП,

за ч.1 ст.173-2 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

03.10.2017 року о 10.00 годині, гр. ОСОБА_1, перебуваючи за місцем свого мешкання, за адресою: Кіровоградська область, Онуфріївський район, с. Куцеволівка, вул. Центральна, буд.125, вчинив насильство психологічного характеру відносно своєї співмешканки ОСОБА_2, а саме: ображав її брутальною лайкою, намагався вчинити бійку, вчинив насильство в сім'ї, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 173-2 КУпАП.

В судовому засіданні свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП ОСОБА_1 визнав в повному обсязі.

Також, вина ОСОБА_1 доведена письмовими матеріалами справи, а саме: протоколом серії АА № 224985 від 03.10.2017 року відносно ОСОБА_1, письмовою заявою ОСОБА_3, письмовими поясненнями ОСОБА_3, письмовими поясненнями свідків ОСОБА_4, письмовими поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності - ОСОБА_1.

В зв'язку з вищевикладеним, суд, вивчивши матеріали і обставини справи, враховуючи характер вчиненого правопорушення, ступінь вини, особу ОСОБА_1, який раніше притягувався до адміністративної відповідальності, не працює, вважаю за необхідне застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Статтею 40-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення встановлено, що судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

Законом України «Про судовий збір» передбачено справляння судового збору у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, у зв'язку із чим суддя вважає за необхідне стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в дохід держави в розмірі 320 грн. 00 коп.

Керуючись ч.1 ст.173-2, ст. 40-1, ст.ст.283, 284 КпАП України, суддя-

ПОСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення за ч.1 ст.173-2 КпАП України, застосувавши адміністративне стягнення у вигляді 30 (тридцяти) годин громадських робіт.

Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 320 грн. у дохід держави.

Копію постанови направити начальнику Онуфріївського районного відділу з питань пробації Південного МУ ПВКП та пробації Міністерства Юстиції - для виконання.

Постанова судді може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційного суду Кіровоградської області через місцевий суд.

Постанова може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.

Суддя: О.О. Шуліка

Попередній документ
69551692
Наступний документ
69551694
Інформація про рішення:
№ рішення: 69551693
№ справи: 399/792/17
Дата рішення: 13.10.2017
Дата публікації: 20.10.2017
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Онуфріївський районний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування