Постанова від 04.10.2017 по справі 389/1560/17

04.10.2017

Провадження №2-а/389/106/17

ЄУН 389/1560/17

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 жовтня 2017 року Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області у складі:

головуючого судді - Тьор Є.М.,

при секретарі - Баланюк Т.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Знам'янка матеріали адміністративної справи за позовом керівника Знам'янської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою здійснювати відповідні функції держави у спірних правовідносинах Знам'янської міської ради до комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» про визнання незаконною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Керівник Знам'янської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою здійснювати відповідні функції держави у спірних правовідносинах Знам'янської міської ради звернувся з адміністративним позовом докомунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» в якому просить підтвердити наявність підстав для представництва в суді керівника Знам'янської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Знам'янської міської ради до комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг», визнати незаконною бездіяльність комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» з питання забезпечення проведення робіт з технічної інвентаризації та паспортизації прибудинкових дитячих майданчиків міста, зобов'язати комунальне підприємство «Знам'янський комбінат комунальних послуг», вчинити дії, а саме: провести технічну інвентаризацію та паспортизацію прибудинкових дитячих майданчиків міста Знам'янка та стягнути з відповідача понесені прокуратурою витрати на сплату судового збору в розмірі 3200,00 грн.

Вимоги обґрунтовано тим, що під час вивчення стану законності з питань дотримання законодавства України щодо благоустрою населених пунктів виявлено ряд недоліків щодо проведення технічної інвентаризації та паспортизації прибудинкових дитячих майданчиків міста, які негативно впливають на організацію належного утримання та раціонального використання територій, будівель та інженерних споруд, та можуть привести, у разі їх не усунення, до настання тяжких наслідків. Дитячі майданчики передавалися на баланс комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» згідно рішення сесії Знам'янської міської ради від № 275 22.07.2016 року. Однак, паспорти та інвентаризаційні документи частин об'єктів благоустрою, а саме дитячих майданчиків, відсутні. Комунальне підприємство «Знам'янський комбінат комунальних послуг» після прийняття об'єктів благоустрою (їх частин) на баланс, повинно було провести позапланову технічну інвентаризацію прийнятих об'єктів. Проте, в порушення норм законодавства, не вжито заходів щодо проведення технічної інвентаризації та паспортизації прибудинкових дитячих майданчиків міста, оскільки на дані об'єкти благоустрою відсутні паспорти та технічна інвентаризація. Бездіяльність комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг», з питання забезпечення проведення робіт з технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків ставить під загрозу закріплені ст.ст. З, 27 Конституції України права дітей на життя, охорону здоров'я, грубо порушує вимоги Закону України «Про благоустрій населених пунктів».

В судовому засіданні 14 вересня 2017 року представник Знам'янської міської ради позов не підтримав. В обґрунтування пояснив, що рішенням міської ради №275 від 22 липня 2016 року "Про надання дозволу на безоплатну передачу обладнання дитячих майданчиків з балансу управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янської міської ради" на баланс комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» було передано окремі елементи обладнання дитячих майданчиків, а в позові іде мова про передання саме дитячих майданчиків.

Представник відповідача в судовому засіданні 14 вересня 2017 року позов не визнав. В обґрунтування пояснив, що комунальним підприємством «Знам'янський комбінат комунальних послуг» за документами отримано окремі елементи (качелі, каруселі, гойдалки), тобто ті частини, які можна вважати дитячим майданчиком, але конструктивно це є окремі складові дитячого майданчика і, як комплекс, чи саме дитячий майданчик дані складові назвати не можна. Вважає, що дані елементи не підлягають інвентаризації та паспортизації, а тому вимоги про визнання незаконною бездіяльність та зобов'язання вчинити дії, а саме: провести технічну інвентаризацію та паспортизацію прибудинкових дитячих майданчиків міста Знам'янка, вважає недоречними.

Прокурор вказав, що згідно ст. 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» чітко визначено, що елементами (частинами) об'єктів благоустрою є обладнання (елементи) дитячих, спортивних та інших майданчиків. Також зазначила, що визначення «Дитячих майданчиків» як комплексу Закон не має. Наголосила, що прокуратура діє в інтересах міської ради та дітей, позиція представника міської ради з цього приводу не є зрозумілою, позов підтримала та просила задовольнити.

В судовому засіданні 04 жовтня 2017 року представник Знам'янської міської ради Кіровоградської області пояснив, що переглянувши та детально дослідивши всі матеріали справи, змінили позицію та підтримують заявлені прокурором вимоги.

Представник відповідача в судовому засіданні 04 жовтня 2017 року визнав позовні вимоги в повному обсязі. Крім того, надав суду копію наказу № 115 від 11 вересня 2017 року «Про проведення позапланової технічної інвентаризації та паспортизації прийнятих об'єктів дитячих майданчиків» виконання якого розпочате та на даний час триває.

Заслухавши пояснення та обґрунтування сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.

Статтями 47,48 КАС України визначено, що особи, які беруть участь у справі повинні мати адміністративну процесуальну правосуб'єктність.

15.07.2015 року набрав чинність Закон України №1697-VІІ від 14.10.2014 року «Про прокуратуру» та одночасно відповідні зміни до КАС України щодо представництва інтересів громадян та держави прокурором.

Відповідно до ч.2 ст.60 КАС України з метою представництва інтересів громадянина або держави в адміністративному суді прокурор в межах повноважень, визначених законом, зокрема звертається до суду з адміністративним позовом (поданням), бере участь у розгляді справ за його позовами, а також може вступити за своєю ініціативою у справу, провадження в якій відкрито за адміністративним позовом інших осіб, на будь-якій стадії її розгляду. Прокурор, який звертається до адміністративного суду з метою представництва інтересів держави в адміністративному суді (незалежно від форми, в якій здійснюється представництво), повинен обґрунтувати наявність підстав для здійснення такого представництва, передбачених частинами другою або третьою статті 23 Закону України "Про прокуратуру".

Частиною 3 ст.23 Закону України «Про прокуратуру» визначено, що прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб'єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу. Таким чином, прокурор представляє інтереси держави у разі наявності порушення або загрози порушення інтересів держави у двох випадках: - захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб'єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження; - відсутність такого органу.

Відповідно до ч.4 ст.23 Закону наявність підстав для представництва має бути обґрунтована прокурором у суді. Прокурор здійснює представництво інтересів держави в суді виключно після підтвердження судом підстав для представництва. Прокурор зобов'язаний попередньо, до звернення до суду, повідомити про це відповідного суб'єкта владних повноважень. У разі підтвердження судом наявності підстав для представництва прокурор користується процесуальними повноваженнями відповідної сторони процесу. Наявність підстав для представництва може бути оскаржена суб'єктом владних повноважень.

Таким чином, прокурор набуває адміністративну правосуб'єктність лише у разі підтвердження судом наявності підстав для представництва інтересів держави, при цьому наявність таких підстав може бути оскаржена суб'єктом владних повноважень.

Статтею 143 Конституції України передбачено, що територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є у комунальній власності, та крім іншого, утворюють, реорганізовують та ліквідують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.

Відповідно до ст.17 Закону України «Про місцеве самоврядування» відносини органів місцевого самоврядування з підприємствами, установами та організаціями, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад, будуються на засадах їх підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності органам місцевого самоврядування. Бездіяльність комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» з питання забезпечення проведення робіт з технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків, ведення необхідної документації щодо обстеження та перевірки технічного стану конструктивних елементів дитячих майданчиків, розташованих на прибудинкових територіях, про їх огляд, ремонт, демонтаж, призводить до безконтрольності за технічним станом елементів дитячих майданчиків з боку Знам'янської міської ради та може завдати тяжких наслідків здоров'ю дітей міста.

Згідно листа-повідомлення №12-85 від 27.06.2017 року Знам'янська міська рада була повідомлена про здійснення представництва Знам'янською місцевою прокуратурою інтересів держави в її особі шляхом подання позову до суду (а.с. 20).

Таким чином, слід визначити Знам'янську міську раду особою, в інтересах якої звертається прокурор з адміністративним позовом і повноваження прокурора є доведеними.

Відповідно до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 3 Конституції України визначено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в України найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість держави.

Статтями 21, 22 Основного Закону України закріплено, що права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними, гарантуються і не можуть бути скасовані. Держава гарантує виконання і додержання всіх конституційних прав і свобод людини, у тому числі невід'ємне право на життя і здоров'я, як то передбачено ст. 27 Конституції України.

З преамбули Закону України «Про охорону дитинства» № 2402-ІП від 26.04.2001 (далі - Закон № 2402-ІП) вбачається, що цей Закон визначає охорону дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні встановлює основні засади державної політики у цій сфері, що ґрунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини.

Зокрема, частиною 2 ст. 6 Закону № 2402-ІІІ передбачено, що держава гарантує дитині право на охорону здоров'я, безоплатну кваліфіковану медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров'я, сприяє створенню безпечних умов для життя і здорового розвитку дитини, раціонального харчування, формуванню навичок здорового способу життя.

Частиною 2 статті 31 Конвенції про права дитини, прийнятою Резолюцією 44 сесії Генеральної Асамблеї ООН № 44/25 від 20 листопада 1989 року, ратифікованою постановою Верховної Ради України № 789-ХІІ від 27 лютого 1991 року передбачено, що в усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини. Держави - учасниці поважають і заохочують право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті та сприяють наданню їй відповідних і рівних можливостей для культурної і творчої діяльності, дозвілля і відпочинку.

Стаття 27 зазначеної Конвенції гарантує кожній дитині право на рівень життя, необхідний для її фізичного, розумового, духовного, морального та соціального розвитку.

Як встановлено судом та підтверджується наявними матеріалами справи, за наслідками вивчення стану дотримання законодавства України щодо благоустрою населених пунктів Знам'янською місцевою прокуратурою виявлено, що планова технічна інвентаризація та паспортизація прибудинкових дитячих майданчиків м. Знам'янка не проводиться, що негативно впливає на організацію належного утримання та раціонального використання територій, будівель та інженерних споруд.

Також, судом встановлено, що відповідно до інформації комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» від 21.03.2017 року за № 129, дитячі майданчики передавалися на баланс вказаного підприємства згідно рішення сесії Знам'янської міської ради від № 275 22.07.2016 "Про надання дозволу на безоплатну передачу обладнання дитячих майданчиків з балансу управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янської міської ради" на баланс комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» актами прийому-передач (а.с. 9,17).

Однак, відповідно до вказаної інформації паспорти та інвентаризаційні документи частин об'єктів благоустрою, а саме дитячих майданчиків, відсутні.

Встановлено, що «Знам'янський комбінат комунальних послуг» створено рішенням Знам'янської міської ради №1689 від 17.04.2015 року (а.с.10).

Відповідно до рішення Знам'янської міської ради від 22.04.2016 року №175 «Про припинення комунальних підприємств «Ринокторгсервіс», «Знам'янська міська друкарня», Знам'янське спеціалізоване міське комунальне підприємство «Ритуал», «Знам'янська житлово - експлуатаційна контора №1» шляхом приєднання до комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг», Знам'янська житлово - експлуатаційна контора №1» реорганізовано шляхом приєднання до комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» з правонаступництвом зобов'язань, активів і пасивів. Відповідно до вказаного рішення комунальне майно міста, у тому числі і житловий фонд, закріплено на праві господарського відання за зазначеним підприємством (а.с.11-13).

Таким чином, разом з житловим фондом комунальному підприємству «Знам'янський комбінат комунальних послуг» передано і об'єкти благоустрою (їх частини), тобто відбулася зміна балансоутримувача.

Благоустроєм населених пунктів, відповідно до визначення, закріпленого у статті 1 Закону України від 6 вересня 2005 року №2807-IV «Про благоустрій населених пунктів» (далі - Закон № 2807-IV) є комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращання мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території населеного пункту з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

Під заходами з благоустрою населених пунктів, відповідно до цієї ж статті, слід розуміти роботи щодо відновлення, належного утримання та раціонального використання територій, охорони та організації упорядкування об'єктів благоустрою з урахуванням особливостей їх використання.

Згідно з ч. 1 ст. 2 Закону № 2807-IV благоустрій населених пунктів передбачає: 1) розроблення і здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування, а також природних ландшафтів, інших природних комплексів і об'єктів; 2) організацію належного утримання та раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об'єктів рекреаційного, природоохоронного, оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення; 3) створення умов для реалізації прав та виконання обов'язків суб'єктами у сфері благоустрою населених пунктів.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст.20 Закону №2807-IV організацію благоустрою населених пунктів забезпечують місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, установлених законом. Благоустрій здійснюється в обов'язковому порядку на всій території населеного пункту (села, селища, міста).

Згідно до ч. 1 ст. 10 Закону № 2807-IV до повноважень сільських, селищних і міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить, зокрема, затвердження місцевих програм та заходів з благоустрою населених пунктів, затвердження правил благоустрою територій населених пунктів, створення в разі необхідності органів і служб для забезпечення здійснення спільно з іншими суб'єктами комунальної власності благоустрою населених пунктів, визначення повноважень цих органів (служб), визначення на конкурсних засадах підприємств, установ та організацій (балансоутримувачів), відповідальних за утримання об'єктів благоустрою.

За змістом п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 13 Закону №2807-IV об'єктами благоустрою населених пунктів, серед іншого, є території загального користування та прибудинкові території.

Пунктом 5 частини 2 ст. 18 Закону №2807-IV визначено обов'язок підприємств, установ та організацій проводити згідно з планами, затвердженими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, інвентаризацію та паспортизацію закріплених за ними об'єктів благоустрою (їх частин), що здійснюються у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

Елементами (частинами) об'єктів благоустрою, відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 21 Закону № 2807-IV, є обладнання (елементи) дитячих, спортивних та інших майданчиків.

Отже, карусель 6-ти містна, качель пружина «Кроха, гойдалка одинарна на металевих стійках розташовані біля міського палацу культури; карусель 6-ти містна, гойдалка одинарна на металевих стійках, ігровий комплекс «Замок», гойдалка на металевих стійках з жорсткою підвіскою подвійна КМ - 4.04 розташовані біля ЗОШ №3; карусель 6-ти містна, балансир на пружині, стіл зі стільцями «Мухомор», гойдалка на дерев'яних стійках з жорсткою підвіскою подвійна КД-4.04, качалка-балансир «Б» кв.-4.04, майданчик дитячий в парку розташовані на території міського парку відпочинку (з лівої сторонни від центрального входу навпроти кафе «Олімп»); карусель, качель підвісна двухмістна розташовані біля ДНЗ №4 «Ромашка»; карусель, карусель центрифуга (2 шт.), карусель 6-ти містна, качель пружинна 4-х містна (2 шт.), балансир на пружині, ігровий комплекс ІК - 6.27, гойдалка балансир (2 шт) розташовані на прибудинкових територіях житлових будинків по вул. Гагаріна, 9; Свободи (Примакова), 64; Привокзальна, 12; Трудова, 7; В.Голого (Фрунзе), 85 - це обладнання (елементи) дитячих майданчиків, що в свою чергу є елементами (частинами) об'єктів благоустрою. Згідно Додатку 1 до рішення міської ради №275 від 22 липня 2016 року «Перелік обладнання дитячих майданчиків для безоплатної передачі з балансу управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янської міської ради на баланс комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» (а.с.17-19).

На виконання наведених вище положень, зокрема, статті 18 Закону № 2807-IV Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України наказом від 29 жовтня 2012 року №550 затвердило Інструкцію з проведення технічної інвентаризації та паспортизації об'єктів благоустрою населених пунктів.

Пунктом 1.2 Інструкції зазначено, що Інструкція визначає порядок проведення робіт з технічної інвентаризації та паспортизації парків (гідропарків, лугопарків, лісопарків, парків культури та відпочинку, парків - пам'яток садово-паркового мистецтва, спортивних, дитячих, історичних, національних, меморіальних та інших), рекреаційних зон, садів, скверів та майданчиків, пам'яток культурної та історичної спадщини, майданів, площ, бульварів, проспектів, вулиць, доріг, провулків, узвозів, проїздів, пішохідних та велосипедних доріжок, пляжів, кладовищ, інших територій загального користування; прибудинкових територій; територій будівель та споруд інженерного захисту територій; територій підприємств, установ, організацій та закріплених за ними територій на умовах договору, а також інших об'єктів благоустрою в межах населеного пункту (крім земельних ділянок, на яких розташовано вказані об'єкти).

Згідно з пунктом 1.3 Інструкції № 550, під паспортизацією об'єктів благоустрою слід розуміти складання технічних паспортів об'єктів благоустрою за результатами їх інвентаризації; під технічною інвентаризацією об'єктів благоустрою - сукупність заходів з обстеження, спрямованих на підтвердження наявності об'єктів нерухомого майна, елементів благоустрою та оцінку їх технічного стану, а також наявності інженерних мереж на об'єкті благоустрою.

Відповідно до пункту 1.4 Інструкції №550, технічна інвентаризація та паспортизація об'єктів благоустрою проводяться власником, балансоутримувачем або виконавцем на підставі договору із замовником або самостійно.

Пунктом 1.5 Інструкції №550 передбачено, що технічна інвентаризація об'єктів благоустрою може бути плановою або позаплановою. Планова технічна інвентаризація повинна проводитись згідно з планами, затвердженими органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Відповідно до пунктів 3.1 та 3.2 Інструкції, на основі проведеної інвентаризації об'єкта благоустрою складається його технічний паспорт за зразком, наведеним у додатку 5 до цієї Інструкції (далі - технічний паспорт), який затверджується власником (балансоутримувачем) цього об'єкта благоустрою та підписується представником виконавця. Технічний паспорт долучається до матеріалів інвентаризаційної справи.

З огляду на вищевикладене, суд дійшов висновку, що відсутність затверджених планових заходів щодо інвентаризації об'єктів благоустрою (дитячих майданчиків) свідчить про протиправну бездіяльність відповідача, яка у свою чергу слугує підставою для невжиття підприємствами, установами та організаціями у сфері благоустрою заходів щодо належного їх утримання та порушує передбачені ст. 3, 27 Конституції України, ч. 2 ст. 6 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 31 Конвенції про права дитини Генеральної асамблеї ООН, права дітей міста на життя, охорону здоровя, безпечні умови життя і здорового розвитку, отримання можливостей для культурної і творчої діяльності, дозвілля і відпочинку.

Під час розгляду справи відповідач визнав адміністративний позов повністю. Крім того, надав суду копію наказу № 115 від 11 вересня 2017 року «Про проведення позапланової технічної інвентаризації та паспортизації прийнятих об'єктів дитячих майданчиків» виконання якого розпочате та на даний час триває (а.с.63).

Тобто, вимога про зобов'язання комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг», вчинити дії, а саме: провести технічну інвентаризацію та паспортизацію прибудинкових дитячих майданчиків міста Знам'янка, мала місце при подачі позову, так як під час судового розгляду відповідач визнав дану вимогу, виконання якої розпочате та на даний час триває.

Частинами 1 та 3 статті 136 КАС України визначено, що відповідач може визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Судове рішення у зв'язку з визнанням адміністративного позову ухвалюється за правилами, встановленими ст. 112 цього Кодексу.

Керуючись ст. 3, 19, 21, 22, 27, 143 Конституції України; ст. 6 Закону України «Про охорону дитинства»; ст. 2, 10, 13, 18, 20, 21, Закону України «Про благоустрій населених пунктів»; ст. 23 Закону України «Про прокуратуру»; ст. 2, 5, 17, 19, 69-71, 79, 136, 158-163, 167, 186, 254 КАС України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Позов керівника Знам'янської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі органу, уповноваженого державою здійснювати відповідні функції держави у спірних правовідносинах Знам'янської міської ради до комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» про визнання незаконною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.

Визнати незаконною бездіяльність комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» з питання забезпечення проведення робіт з технічної інвентаризації та паспортизації прибудинкових дитячих майданчиків міста.

Стягнути з комунального підприємства «Знам'янський комбінат комунальних послуг» понесені прокуратурою витрати на сплату судового збору у розмірі 3200 /три тисячі двісті/ грн. на р/р 35215073004600 в банку Державна Казначейська служба України, м. Київ МФО 820172, код класифікації видатків бюджету - 2800, отримувач прокуратура Кіровоградської області, код ЄДРІІОУ 02910025.

В задоволенні інших вимог відмовити.

Постанова може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Знам'янський міськрайонний суд Кіровоградської області протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Суддя Є.М. Тьор