про призначення колегії
"13" жовтня 2017 р. Справа № 916/1893/17
За позовом: Публічного акціонерного товариства „МАРФІН БАНК”
До відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Годвуд”
За участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: ОСОБА_1,
Про: звернення стягнення на предмет іпотеки та застави
Суддя Д'яченко Т.Г.
Представники:
від позивача: ОСОБА_2, за довіреністю
від відповідача: ОСОБА_3, за довіреністю
від третьої особи: не з'явився
Суть спору: Позивач - Публічне акціонерне товариство „МАРФІН БАНК” звернувся до господарського суду Одеської області з позовної заявою від 03.08.2017р. вх. № ГСОО 2000/17 до Товариства з обмеженою відповідальністю „Годвуд” про звернення стягнення на предмет іпотеки та застави.
Ухвалою господарського суду Одеської від 04.08.2017р. порушено провадження у справі №916/1893/17, залучено до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: ОСОБА_1 та призначено справу до розгляду у судовому засіданні.
У відповідності до ст. 4-6 Господарського процесуального кодексу України будь-яку справу, що відноситься до підсудності місцевого господарського суду, залежно від категорії і складності справи, може бути розглянуто колегіально у складі трьох суддів.
Приймаючи до уваги категорію справи і необхідність дослідження додаткових доказів, суд вважає за необхідне призначити справу №916/1893/17 до колегіального розгляду у складі трьох суддів господарського суду Одеської області.
Керуючись ст.ст. 4-6, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
Призначити справу №916/1893/17 до колегіального розгляду у складі трьох суддів господарського суду Одеської області.
Копію ухвали направити ОСОБА_1 (Одеська область, Біляївський район, с. Дачне, вул. Гаркавого, гурт. 1).
Суддя Д'яченко Т.Г.