Справа № 136/1515/17
про повернення позовної заяви
"12" жовтня 2017 р. м. Липовець
Суддя Липовецького районного суду Вінницької області Кривенко Д.Т., отримавши та розглянувши заяву ОСОБА_1 про повернення позовної заяви, -
22.09.2017 року позивач звернувся до суду із позовом до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням.
11.10.2017 року позивач подав до суду заяву, в якій просить суд повернути йому позов до відкриття провадження у справі.
Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 121 ЦПК України, суддя повертає позовну заяву позивачеві відповідно до поданої ним заяви у разі, якщо провадження у справі не відкрито.
Судом встановлено, що провадження за поданою позивачем позовною заявою на день звернення позивача із вищевказаною заявою не відкрито, отож наявні правові підстави для повернення позову.
Керуючись ст.ст. 11, 121 ЦПК України, суд, -
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням, - повернути позивачеві.
Роз'яснити, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Д.Т. Кривенко