Ухвала від 03.10.2017 по справі 910/11507/17

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

03.10.2017Справа № 910/11507/17

За позовом Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "АХА Страхування"

до Приватного акціонерного товариства "Європейський страховий альянс"

про стягнення 50000 грн.

Суддя Маринченко Я.В.

Представники сторін:

від позивача - Славський М.Г. (представник за довіреністю);

від відповідача - Чала І.М. (представник за довіреністю).

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Ухвалою господарського суду міста Києва від 17.07.2017 порушено провадження у справі за позовом Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "АХА Страхування" до Приватного акціонерного товариства "Європейський страховий альянс" про стягнення 50000 грн.

В судовому засіданні 03.10.2017 представники сторін надали пояснення по справі.

Відповідно до статті 27 ГПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. У заявах про залучення третіх осіб і у заявах третіх осіб про вступ у справу на стороні позивача або відповідача зазначається, на яких підставах третіх осіб належить залучити або допустити до участі у справі.

Дослідивши в судовому засіданні 03.10.2017 матеріали справи та заслухавши пояснення представників сторін, суд вважає за доцільне залучити до участі у справі ОСОБА_3, ОСОБА_4 та Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Уніка" в якості третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору.

Разом з тим, враховуючи, що закінчується строк вирішення даного спору та виникла необхідність відкласти розгляд справи, в судовому засіданні 03.10.2017 представник позивача подав клопотання про продовження строку вирішення спору, відповідно до ст. 69 ГПК України.

Відповідно до ч. 3 ст. 69 ГПК України, у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.

Розглянувши подане клопотання, з метою забезпечення повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, суд вважає за доцільне подане клопотання задовольнити, строк вирішення спору у даній справі продовжити на п'ятнадцять днів.

Відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 77, ст. 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

Продовжити строк розгляду справи.

Розгляд справи відкласти на 31.10.17 о 10:00 год. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-В, зал судових засідань № 25.

Залучити до участі у справі ОСОБА_3 (18007, АДРЕСА_1) в якості третьої особи 1, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача.

Залучити до участі у справі ОСОБА_4 (18007, АДРЕСА_2) в якості третьої особи 2, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.

Залучити до участі у справі Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Уніка" (01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 70-А) в якості третьої особи 3, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.

Зобов'язати позивача надіслати на адресу третіх осіб 1-3 копію позовної заяви з доданими до неї документами.

Зобов'язати позивача надати суду письмові пояснення щодо підстав для внесення у систему Audatex даних стосовно обрахунку вартості відновлювального ремонту автомобіля НОМЕР_1 та укладення договорів страхування, предметом яких є страхування автомобіля НОМЕР_1, починаючи з 2000 року та поясннення щодо здійснення виплат по зазначеним договорам чи інших виплат за період з 2000 року по дату звернення до суду, з додаванням документів, що підтверджують зазначені обставини.

Зобов'язати ОСОБА_3 надати суду письмові пояснення стосовно того, чи ремонтувався автомобіль НОМЕР_1. у 2012, 2013, 2014 роках та чи здійснювались страхові виплати у зазначені періоди, якщо так, то ким здійснювались зазначені виплати, а також додати документи на підтвердження зазначених обставин.

Зобов'язати Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Уніка" подати суду у строк до наступного судового засідання письмові пояснення стосовно підстав проведення розрахунку страхового відшкодування в системі Audatex, а також чи здійснювалась виплата страхового відшкодування по автомобілю НОМЕР_1.

Суддя Я.В. Маринченко

Попередній документ
69436321
Наступний документ
69436324
Інформація про рішення:
№ рішення: 69436322
№ справи: 910/11507/17
Дата рішення: 03.10.2017
Дата публікації: 12.10.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: