Ухвала від 05.10.2017 по справі 645/786/17

Справа № 645/786/17

Провадження № 2/645/1046/17

УХ В А Л А

іменем України

05 жовтня 2017 року Фрунзенський районний суд м. Харкова у складі: головуючого судді - Бондаревій І.В., при секретарі - Проневич Д.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини, третя особа: Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики управління служб у справах дітей Харківської міської ради,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини.

Представник позивача - ОСОБА_3 та позивач у судове засідання, призначене на 28 серпня 2017 року, не з'явились, про час та місце судового розгляду повідомлялись заздалегідь і належним чином, повідомивши про поважність причини неявки (невідкладні сімейні обставини), у зв'язку з чим судовий розгляд було відкладено.

У наступне судове засідання, призначене на 05 жовтня 2017 року, представник позивача - ОСОБА_3 та позивач не з'явились повторно, про час та місце судового розгляду повідомлялись заздалегідь і належним чином, про що свідчать матеріали справи (а.с.48-49, 55), про поважність причини неявки суду не повідомили.

Заява про розгляд справи у відсутність позивача до суду не надходила.

Від представника відповідача - ОСОБА_4 надійшла заява про залишення позовної заяви без розгляду у зв'язку з повторною неявкою у судове засідання позивача та його представника ОСОБА_3

Відповідно до вимог ч.3 ст.169, п.3. ч.1 ст.207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

В рішенні Європейського суду з прав людини від 03.04.2008 року у справі «Пономарьов проти України», яке суд застосовує як джерело права, згідно ст.17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», наголошено, що сторони в розумні інтервали часу мають вживати заходів, щоб дізнатись про стан відомого їм судового провадження.

Враховуючи наведене, суд вважає необхідним залишити позовну заяву без розгляду, згідно п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України, у зв'язку з повторною неявкою позивача у судове засідання.

На підставі викладеного, керуючись ст.197, ч.3 ст.169, п.3 ч.1, ч.2 ст.207 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення місця проживання дитини, третя особа: Департамент праці та соціальної політики управління служб у справах дітей Харківської міської ради - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Фрунзенський районний суд м. Харкова шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5-ти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:

Попередній документ
69370651
Наступний документ
69370653
Інформація про рішення:
№ рішення: 69370652
№ справи: 645/786/17
Дата рішення: 05.10.2017
Дата публікації: 10.10.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Немишлянський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин