ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/15719/17
провадження № 3/753/4771/17
"21" вересня 2017 р. суддя Дарницького районного суду м.Києва Леонтюк Л.К., розглянувши адміністративний матеріал наданий Управлінням Державного агенства рибного господарства в м. Київ та Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка с. Насташка, Рокитнянського району, Київської області, українка, громадянка України, тимчасово не працює, проживає за адресою: АДРЕСА_1 за ч. 1 ст. 88- 1 КУпАП
ОСОБА_2., 31 серпня 2017 року приблизно об 16 годині 10 хвилин, по вулиці Руденка, 6 - а в місті Києві здійснювала продаж живих раків, загальною вагою 3 кг. по ціні 550 гривень за 1 кг. з порушенням порядку придбання та збуту об"єктів тваринного світу, тобто вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 88 - 1 КУпАП.
Правопорушник ОСОБА_2 в судове засідання не прибула , про дату час та місце розгляду справи повідомлялась належним чином.
Вина правопорушника ОСОБА_2 , підтверджується наданими до суду матеріалами справи, зокрема протоколом про адміністративне правопорушення № 002419 від 31 липня 2017 року ,згідно якого у правопорушника виявлені раки загальною вагою 3 кг. по ціні 550 гривень за 1 кг. ( а. с. 1 ).
Враховуючи обставини скоєного, особу правопорушника, суд вважає за необхідне визнати винною ОСОБА_2 у скоєнні адміністративного правопорушення за ст. 88 - 1 ч. 1 КУАП , притягнути останню до адміністративної відповідальності та застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави без конфіскації предметів торгівлі.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України " Про судовий збір " у разі винесення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, з правопорушника на користь держави підлягає стягненню судовий збір в розмірі 0 ,2 розміру мінімального прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Враховуючи викладене та керуючись п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України " Про судовий збір ", ст.ст. 33, 88 - 1 ч. 1, 245, 283 - 285 КУпАП, суддя
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 88 - 1 ч. 1 КУпАП та призначити їй адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 ( п"ятсот десять ) гривень без конфіскації предметів торгівлі.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 судовий збір на користь держави в розмірі 320 ( триста двадцять ) гривень 00 коп.
Предмет торгівлі залишити у власності ОСОБА_2
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Строк пред'явлення до виконання три місяці.
СУДДЯ Л.К. ЛЕОНТЮК