Ухвала від 02.10.2017 по справі 804/8852/16

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

02 жовтня 2017 року

справа № 804/8852/16

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Головко О.В.

перевіривши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Нікопольська виробнича база»

на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 19 травня 2017 року в адміністративній справі

за позовом Нікопольської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Нікопольська виробнича база»

про надання дозволу на погашення податкового боргу,-

ВСТАНОВИВ:

До Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю «Нікопольська виробнича база» на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 19 травня 2017 року в адміністративній справі № 804/8852/16.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 04 серпня 2017 року апеляційну скаргу залишено без руху у зв'язку з недотриманням апелянтом вимог статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України та надано строк до 04 вересня 2017 року для усунення недоліків апеляційної скарги.

Вищевказана ухвала була направлена на адресу апелянта, проте до суду повернулося поштове повідомлення з відміткою про отримання останнім судового рішення лише 13.09.2017, у зв'язку з чим суддя доходить висновку про необхідність повторного продовження терміну виконання судового рішення.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 102, 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, -

УХВАЛИВ:

Продовжити апелянту строк для усунення недоліків апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Нікопольська виробнича база» на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 19 травня 2017 року в адміністративній справі № 804/8852/16 протягом 15 днів з моменту отримання даної ухвали шляхом надання до суду довідки про залишок заборгованості по судовим рішенням у кількості, достатній для долучення до матеріалів справи та направлення особам, які беруть участь у справі.

Якщо недоліки апеляційної скарги не будуть усунені в зазначений строк, апеляційна скарга буде вважатися неподаною та повернута.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до адміністративного суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів.

Суддя О.В. Головко

Попередній документ
69275767
Наступний документ
69275769
Інформація про рішення:
№ рішення: 69275768
№ справи: 804/8852/16
Дата рішення: 02.10.2017
Дата публікації: 09.10.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Старі категорії (адм); Справи зі спорів фіз. чи юр. осіб із суб’єктами владних повноважень, у тому числі їх органів на місцях, щодо оскарження їх правових актів індивідуальної дії, дій або бездіяльності (крім тих, що пов’язані з публічною службою), (усього), у тому числі:; Державної податкової адміністрації України та її органів (усього); передачі майна у податкову заставу; стягнення податкового боргу