Дніпровський районний суд м.Дніпродзержинська
Справа № 209/2598/17
Провадження № 2/209/1514/17
Номер рядка звіту 45
про відкриття провадження у цивільній справі
"03" жовтня 2017 р. Суддя Дніпровського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області Лобарчук О.О. розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа - Адміністрація Дніпровського району - Кам'янська міська рада, про визнання особи такою, що стратила право користування житловим приміщенням,-
Позивачі ОСОБА_2 та ОСОБА_3 звернулися до суду з позовом ,в якому просять визнати ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, таким, що втратив право користування житловим приміщенням, розташованим за адресою: АДРЕСА_1, що є підставою для зняття його з реєстраційного обліку у квартирі та внесння відповідних змін до особового рахунку.
Оскільки ця заява подана і оформлена в порядку, встановленому ЦПК України і немає підстав для відмови у відкритті провадження, передбачених ч. 2 ст. 122 ЦПК України, тому вважаю за потрібне відкрити провадження у цій справі.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.122, 293 ЦПК України, суддя,
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа - Адміністрація Дніпровського району - Кам'янська міська рада, про визнання особи такою, що стратила право користування житловим приміщенням та призначити зазначену цивільну справу до слухання в судовому засіданні на 19 жовтня 2017 року об 13 годині 45 хвилин, в приміщенні Дніпровського районного суду м.Дніпродзержинська .
В судове засідання викликати сторони.
Запропонувати відповідачу та третій особі подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Лобарчук О.О.