Ухвала від 15.09.2017 по справі 463/65/17

Справа №463/65/17

Провадження №1-кс/463/988/17

УХВАЛА

про тимчасовий доступ до речей і документів

15 вересня 2017 року слідчий суддя Личаківського районного суду м. Львова ОСОБА_1 , з участю старшого слідчого - ОСОБА_2 , розглянувши клопотання старшого слідчого СВ Личаківського ВП ГУ Національної поліції України у Львівській області, погоджене прокурором Львівської місцевої прокуратури №1 ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів по кримінальному провадженню № 12016140040003338 від 01.10.2016р., за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Старший слідчий СВ Личаківського ВП ГУ Національної поліції України у Львівській області, як сторона кримінального провадження, звернувся з клопотанням до слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова про тимчасовий доступ до речей і документів. Просить надати старшому слідчому СВ Личаківського ВП ГУНП у Львівській області ОСОБА_2 та за дорученням слідчого оперативним співробітникам Управління захисту економіки у Львівській області ДЗЕ Національної поліції України тимчасовий доступ та можливість вилучення оригіналів усіх документів, що стали підставою для відкриття та/або закриття у ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (матеріалів юридичної справи) ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (у минулому - ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 ») банківських рахунків №№ НОМЕР_1 (валюта рахунку - євро), НОМЕР_2 (валюта рахунку - долар США), НОМЕР_3 (валюта рахунку - українська гривня), НОМЕР_4 (валюта рахунку - українська гривня), НОМЕР_5 (валюта рахунку - українська гривня), що перебувають у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_6 ), що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .

Враховуючи вимоги ч.2 ст.163 КПК України, вважаю можливим розглядати клопотання у відсутності представників осіб, у володінні яких знаходяться документи, тимчасовий дозвіл на доступ до яких та можливість їхнього вилучення просить слідчий.

Заслухавши думку слідчого, оглянувши та перевіривши надані матеріали клопотання, дослідивши докази по даних матеріалах вважаю, що клопотання підлягає до задоволення, оскільки таке відповідає вимогам ст. 160 КПК України та доводить наявність обставин передбачених ч. 5, 7 ст. 163 КПК України.

Керуючись вимогами статей 131, 160, 163, 164 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Надати старшому слідчому СВ Личаківського ВП ГУНП у Львівській області ОСОБА_2 та за дорученням слідчого оперативним співробітникам Управління захисту економіки у Львівській області ДЗЕ Національної поліції України тимчасовий доступ та можливість вилучення оригіналів усіх документів, що стали підставою для відкриття та/або закриття у ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (матеріалів юридичної справи) ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (у минулому - ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 ») банківських рахунків №№ НОМЕР_1 (валюта рахунку - євро), НОМЕР_2 (валюта рахунку - долар США), НОМЕР_3 (валюта рахунку - українська гривня), НОМЕР_4 (валюта рахунку - українська гривня), НОМЕР_5 (валюта рахунку - українська гривня), що перебувають у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_6 ), що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .

Обов'язок надати тимчасовий доступ та можливість вилучення оригіналів вищевказаних документів, що перебувають у володінні ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_6 ), що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , - покладається на керівника (чи особу, яка виконує його обов'язки) ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_6 ), що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .

Строк дії ухвали становить один місяць з дня її винесення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, у відповідності до вимог ч. 1 ст. 166 КПК України, слідчий суддя за клопотанням слідчого СВ Личаківського ВП ГУ Національної поліції України у Львівській області, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених вище речей.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
69247011
Наступний документ
69247013
Інформація про рішення:
№ рішення: 69247012
№ справи: 463/65/17
Дата рішення: 15.09.2017
Дата публікації: 08.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Личаківський районний суд м. Львова
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти власності; Шахрайство