Справа № 694/1117/17
Провадження 2-а/694/37/17
29.09.2017 року м.Звенигородка
Суддя Звенигородського районного Черкаської області ОСОБА_1, розглянувши адміністративний позов ОСОБА_2 до Звенигородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області про визнання дій неправомірними,-
позовна заява подана з додержанням вимог статей 105-107 КАС України. Підстав для відмови у відкритті провадження немає.
Керуючись ст.ст.11, 107 КАС України, суддя
відкрити провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Звенигородського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області про визнання дій неправомірними.
Призначити судове засідання по справі на 09 год. 00 хв. 20.10.2017 року (адреса суду: пр-т Шевченка, 12-А, м. Звенигородка, Черкаської області).
Копію ухвали направити сторонам у справі. Відповідачам направити копію адміністративного позову з копіями доданих до нього документів та зобов'язати відповідачів надати у строк до 20.10.2017 року у разі заперечення проти позову всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, з приводу якого подано позов.
Справу розглядати суддею одноособово.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.М.Дудніченко