Ухвала від 30.11.2009 по справі 6/354-07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

30.11.09 Справа №6/354-07.

Господарський суд Сумської області у складі:

головуючого - судді Гордієнка М.І.,

секретаря судового засідання - Закутайло М.С.

розглянувши матеріали

за заявою кредитора - Відкритого акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль» в особі Сумської обласної дирекції

до боржника - Приватного сільськогосподарського підприємства Агрофірми «Україна» (Сумська область, Білопільський район, с.Рижівка, вул. Ювілейна, 4, ід. код 03777605)

про визнання банкрутом,

за участю:

представники кредитора- Германа І.В.,Мащенко П.І.

представник боржника - Костюченко М.П.

керуючий санацією - Нагорнєва Т.В.,

ВСТАНОВИВ :

Ухвалою господарського суду Сумської області порушено провадження у справі № 6/354-07 за заявою кредитора Відкритого акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль» в особі Сумської обласної дирекції до боржника - Приватного сільськогосподарського підприємства Агрофірми «Україна», про визнання банкрутом, розпорядником майна боржника призначити арбітражного керуючого Нагорнєву Т.В. ( ліцензія серія АВ № 158303 від 19.10.2006р.).

Ухвалою суду від 01.12.2008року у справі № 6/354-07 затверджено реєстр вимог кредиторів Приватного сільськогосподарського підприємства Агрофірми «Україна».

Ухвалою суду від 01.06.2009року у справі № 6/354-07 введено процедуру санації Приватного сільськогосподарського підприємства Агрофірми «Україна» Приватного сільськогосподарського підприємства Агрофірми «Україна».

Керуючого санацією боржника призначено арбітражного керуючого Нагорнєву Т.В.

До суду звернувся голова комітету кредиторів представник Сумської ОД «Райффайзен Банк Аваль» з клопотанням про визнання ПСП АФ «Україна» банкрутом.

Дане клопотання призначено до розгляду в судове засідання.

В судовому засіданні, в ході розгляду клопотання голови комітету кредиторів представника Сумської ОД «Райффайзен Банк Аваль» про визнання ПСП АФ «Україна» банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури було встановлено, що на даний час в господарському суді Сумської області знаходиться справа №6/182-09 за позовом ПСП АФ «Україна»до відповідача Білопільської районної державної адміністрації. Про скасування розпоряджень та визнання права власності. Враховуючи, що зазначене рішення може мати суттєве значення для вирішення клопотання голови комітету кредиторів представника Сумської ОД «Райффайзен Банк Аваль» по суті, суд вважає за доцільне розгляд справи № 6/354-07 відкласти.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд клопотання голови комітету кредиторів представника Сумської ОД «Райффайзен Банк Аваль» у справі № 6/354-07 на 11.01.2010р. об 10-00 год.

2. Копію ухвали надіслати кредитору, боржнику, розпоряднику майна.

СУДДЯ М.І.ГОРДІЄНКО

Попередній документ
6908794
Наступний документ
6908796
Інформація про рішення:
№ рішення: 6908795
№ справи: 6/354-07
Дата рішення: 30.11.2009
Дата публікації: 07.12.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Сумської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство