Ухвала від 21.09.2017 по справі 607/6650/17

ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

21 вересня 2017 року№ 876/8611/17

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Гуляк В. В., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 12 червня 2017 року у справі № 607/6650/17 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної дміністрації про визнання неправомірними дій, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 12 червня 2017 року відмовлено в задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації про визнання неправомірними дій, зобов'язання вчинити дії.

Не погодившись із прийнятим рішенням, апелянт подав апеляційну скаргу.

Відповідно до вимог статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини 3 статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Із матеріалів справи слідує, що оскаржене судове рішення прийнято 12 червня 2017 року, копію якого отримано особою, яка подала апеляційну скаргу, 05 липня 2017 року. Вказане підтверджується наявним в матеріалах справи повідомленням про вручення поштового відправлення.

Апеляційна скарга датована 24 липня 2017 року (зареєстровано 25 липня 2017 року, тобто пропущено строк апеляційного оскарження.

Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 08.08.2017 р. залишено без руху апеляційну скаргу та надано апелянту 30-ти денний строк для усунення недоліків апеляційної скарги.

На виконання вимог вказаної ухвали апелянтом заявлено клопотання про поновлення строку апеляційного оскарження. Вказане клопотання мотивовано тим, що позивач не отримував копії оскарженої постанови, а у повідомленні про вручення поштового відправлення стоїть підпис невідомої для позивача особи, довіреності на отримання поштових відправлень позивач нікому не давав.

Враховуючи вищенаведене, суддя приходить до висновку про задоволення вказаного клопотання.

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.

Керуючись статтями 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Задоволити клопотання ОСОБА_1 про поновлення строку на апеляційне оскарження та поновити апелянту строк подання апеляційної скарги у цій справі.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 12 червня 2017 року у справі № 607/6650/17 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної дміністрації про визнання неправомірними дій, зобов'язання вчинити дії.

Особи, які беруть участь у справі, мають право подати до адміністративного суду апеляційної інстанції заперечення на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом семиденного строку з моменту отримання копії цієї ухвали із зазначенням чи бажають вони взяти участь в судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просять суд розглянути справу за їх відсутності.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.

СуддяОСОБА_2