Ухвала від 18.09.2017 по справі 456/2841/17

Справа № 456/2841/17

Провадження № 2/456/1745/2017

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

18 вересня 2017 року суддя Стрийського міськрайонного суду Львівської області Сас С. С. , перевіривши матеріали позовної заяви Публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський банк розвитку» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -

встановив:

Позивач ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» звернувся до суду із вказаним позовом в якому просить стягнути з відповідача ОСОБА_1 в свою користь заборгованість за кредитним договором у розмірі 16621 грн. 63 коп.

Разом із позовною заявою позивач подав клопотання про відстрочку сплати судового збору, покликаючись на те, що майновий стан ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» не дозволяє сплатити повністю судовий збір.

Вирішуючи клопотання про відстрочку сплати судового збору, вважаю, що таке не підлягає до задоволення, оскільки позивачем не надано доказів, які дають підстави зробити висновок про неспроможність банку сплатити судовий збір.

У відповідності до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.

Так, вказана позовна заява не може бути прийнята до розгляду, оскільки позивачем за подання до суду позовної заяви майнового характеру не сплачено судовий збір в розмірі передбаченому пп. 1 п. 1 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір».

Також відповідно до ч.8 ст.119 ЦПК України представник позивача не подав довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.

Враховуючи вищенаведене, вважаю необхідним позовну заяву залишити без руху та надати позивачеві термін п'ять днів з дня отримання копії ухвали для виправлення недоліків позовної заяви.

Керуючись ст. 119, 121 ЦПК України, -

ухвалив:

Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський банк розвитку» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості залишити без руху.

Надати Публічному акціонерному товариству «Всеукраїнський банк розвитку» термін п'ять днів з дня отримання копії ухвали для виправлення недоліків позовної заяви.

Роз'яснити позивачеві положення частини другої статті 121 ЦПК України, що якщо недоліки в оформленні позову не будуть ними усунуті у строк, що встановлений судом, то позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачеві.

Суддя ОСОБА_2

Попередній документ
68961218
Наступний документ
68961220
Інформація про рішення:
№ рішення: 68961219
№ справи: 456/2841/17
Дата рішення: 18.09.2017
Дата публікації: 22.09.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Стрийський міськрайонний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів позики, кредиту, банківського вкладу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (19.01.2021)
Дата надходження: 19.01.2021
Розклад засідань:
12.02.2021 14:00 Стрийський міськрайонний суд Львівської області