Справа № 4с-11/10
судового засідання
04 червня 2010 року Шевченківський районний суд м. Львова
в складі: головуючого - судді Свірідової В.В.
при секретарі Дмитраш І.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Львові скаргу ОСОБА_1 на дії державного виконавця Сихівського відділу державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції ОСОБА_2, з участю зацікавленої особи ОСОБА_3 на визнання неправомірних дій щодо примусового виконання рішення та скасування розпорядження, -
установив:
25.03.2010 року ОСОБА_4 звернувся в суд зі скаргою на дії державного виконавця Сихівського відділу державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції ОСОБА_2, з участю зацікавленої особи ОСОБА_3 на визнання неправомірних дій щодо примусового виконання рішення Шевченківського районного суду дуд-м.Львова від 29.12.2009 року у справі №2-1671, визначення порядку стягнення суми заборгованості по аліментам, розміру відрахувань та скасувати Розпорядження №2098/17518222/В-8 від 19 лютого 2010 року.
До судового засідання 04.06.2010 року від представника заявника ОСОБА_5 поступило клопотання про залишення скарги без розгляду.
Ознайомившись з матеріалами справи, суд вважає, що клопотання є підставним та підлягає до задоволення з наступних підстав.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач (заявник) подав заяву про залишення позову без розгляду.
З врахуванням наведеного, суд вважає, що клопотання представника заявника ОСОБА_5 підлягає до задоволення, оскільки це право заявника передбачене чинним законодавством.
Керуючись ст.ст. 207 ч. 1 п. 5, 210 ЦПК України, суд, -
ухвалив:
скаргу ОСОБА_1 на дії державного виконавця Сихівського відділу державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції ОСОБА_2, з участю зацікавленої особи ОСОБА_3 на визнання неправомірних дій щодо примусового виконання рішення та скасування розпорядження - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м. Львова шляхом подачі в п»ятиденний строк з дня постановлення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя ОСОБА_6