Ухвала від 13.09.2017 по справі 489/4291/17

13 вересня 2017 року

Справа № 489/4291/17

Номер провадження 2-а/489/380/17

УХВАЛА

13 вересня 2017 р. Ленінський районний суд м. Миколаєва в складі головуючого - судді Тихонової Н.С., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, Інгульського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

У вересні 2017 року до суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, Інгульського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Відповідно до ч.1 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України у позовній заяві зазначається, зокрема, зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої позовні вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.

Зі змісту адміністративного позову вбачається, що позивачем пред'явлено вимоги лише до Інгульського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області з приводу визнання незаконними його дій щодо відмови ОСОБА_1 у перерахунку пенсії, проте відповідачами зазначено дві юридичні особи: Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області та Інгульське об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.

Крім того, позивач просить про розгляд справи в порядку скороченого провадження.

Відповідно до ст. 183-2 КАС України про відкриття скороченого провадження суд виносить ухвалу, копія якої разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів невідкладно надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу. В ухвалі в обов'язковому порядку зазначаються строк подання заперечення проти позову, порядок його подання, а також наслідки неподання такого заперечення.

Проте, оскільки з позову незрозуміло коло осіб та вимог до них, розгляд справи в порядку скороченого провадження є неможливим.

Відповідно до ч. 2 ст. 106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

Проте, всупереч вказаних вимог закону позивачем не надано Рішення Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва (правонаступник - Інгульське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області) або Рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області щодо відмови йому в перерахунку пенсії як підставу звернення до суду з даним адміністративним позовом.

Відповідно до ст.ст. 106-108 КАС України ці недоліки є підставою для залишення заяви без руху та надання часу для їх усунення.

Керуючись ст.ст.106, 108 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, Інгульського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії залишити без руху до 27.09.2017 року.

До зазначеного строку позивачу необхідно усунути вказані в Ухвалі недоліки.

В разі невиконання цих вимог у визначений строк, адміністративний позов вважається неподаним та підлягає поверненню.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Одеського апеляційного адміністративного суду через Ленінський районний суд м. Миколаєва протягом п'яти днів з дня отримання її копії.

Суддя: Н.С.Тихонова