11 вересня 2017 року № 372/2173/15-а
Суддя Київського окружного адміністративного суду лиска І.Г., розглянувши матеріали адміністративної справи за позовом Публічного акціонерного товариства "Центренерго" в особі відокремленого підрозділу Трипільської теплової електростанції до Державної архітектурно-будівельної інспекції України в особі департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області про скасування постанови,
До Обухівського районного суду звернулось Публічне акціонерне товариство "Центренерго" в особі відокремленого підрозділу Трипільської теплової електростанції з позовом до Державної архітектурно-будівельної інспекції України в особі департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області про скасування постанови.
Постановою Обухівського районного суду від 26 червня 2015 року по даній справі №372/2173/15а у задоволенні адміністративного позову Публічного акціонерного товариства "Центренерго" до Державної архітектурно-будівельної інспекції України про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення відмовлено повністю.
Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 05 серпня 2015 року, апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «Центренерго» в особі відокремленого підрозділу Трипільської теплової електростанції на постанову Обухівського районного суду Київської області від 26 червня 2015 року - задоволено частково. Постанову Обухівського районного суду Київської області від 26 червня 2015 року - змінено, виключено з мотивувальної частини обґрунтування щодо неналежності відповідача, як підставу для відмови у задоволенні позовних вимог, викладену у абзаці 19 мотивувальної частини рішення наступним чином: «Крім того, слід відмітити, що позов пред'явлено до неналежного відповідача, оскільки визначений позивачем суб'єкт владних повноважень - Державна архітектурно-будівельна інспекція України - не приймав оскаржуване рішення, постанова від 28.04.2015 року винесена посадовою особою іншого суб'єкта владних повноважень в розумінні КАС України, а саме заступником директора Департаменту - начальником Інспекційного управління №1 Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області ОСОБА_1.». В решті постанову Обухівського районного суду Київської області від 26 червня 2015 року - залишено без змін.
Ухвалою Вищого адміністративного суду від 29 червня 2017 року по даній справі №372/2173/15а касаційну скаргу публічного акціонерного товариства «Центренерго» в особі відокремленого підрозділу Трипільської теплової електростанції задоволено частково. Постанову Обухівського районного суду Київської області від 26 червня 2015 року та постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 05 серпня 2015 року скасовано, а справу направлено до суду першої інстанції для вирішення питання про передачу адміністративної справи № 372/2173/15-а на розгляд іншого адміністративного суду згідно з правилами предметної підсудності.
Ухвалою Обухівського районного суду Київської області від 13 липня 2017 року адміністративну справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Центренерго» в особі відокремленого підрозділу Трипільської теплової електростанції до Державної архітектурно-будівельної інспекції України в особі департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області про скасування постанови про накладення штрафу, передано до Окружного адміністративного суду Київської області.
06 вересня 2017 року вказана адміністративна справа надійшла на адресу Київського окружного адміністративного суду, оскільки на конверті зазначена адреса саме Київського окружного адміністративного суду - бульвар Лесі Українки, 26, місто Київ, 01133, а не адреса Окружного адміністративного суду міста Києва - вулиця Петра Болбочана, 8, корп.1 місто Київ, 01601.
Таким чином, суд вважає, що адміністративна справа №372/2173-15-а помилково надіслана Київському окружному адміністративному суду, а тому, зазначену справу необхідно повернути Обухівському районному суду Київської області для виконання вимог ухвали Обухівського районного суду Київської області від 13.07.2017.
Керуючись статтями 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Адміністративну справу №372/2173-15-а за позовом Публічного акціонерного товариства "Центренерго" в особі відокремленого підрозділу Трипільської теплової електростанції з позовом до Державної архітектурно-будівельної інспекції України в особі департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області про скасування постанови повернути Обухівському районному суду Київської області, як помилково направлену.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя Лиска І.Г.