Ухвала від 11.09.2017 по справі 607/144/16-ц

УХВАЛА

11 вересня 2017 року м. Київ

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Ступак О.В., вирішуючи питання про відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_2,

ВСТАНОВИВ:

У серпні 2017 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ надійшла указана касаційна скарга, яка не відповідала вимогам ст. ст. 325, 326 ЦПК України.

Зокрема, заявником пропущено строк на касаційне оскарження та не подано заяву про його поновлення; не надано доказів сплати судового збору та належним чином завіреної копії оскаржуваної ухвали апеляційного суду; прохальна частина касаційної скарги потребує уточнення.

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ 17 серпня 2017 року зазначену касаційну скаргу для усунення виявлених недоліків залишено без руху до 13 вересня 2016 року, але не більше тридцяти днів з дня отримання ухвали.

У вересні 2017 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ надійшла заява ОСОБА_2 про поновлення строку на касаційне оскарження.

Отже, ухвала суду від 17 серпня 2017 року виконана частково.

Заявнику необхідно надати суду: докази сплати судового збору, належним чином завірену копію оскаржуваної ухвали апеляційного суду та уточнену редакцію касаційної скарги.

Відповідно до ч. 2 ст. 328 ЦПК України у разі якщо касаційна скарга не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 326 цього Кодексу, а також у разі несплати суми судового збору застосовуються положення статті 121 цього Кодексу, про що суддею-доповідачем постановляється відповідна ухвала.

Відповідно до ч. 1 ст. 73 ЦПК України суд може продовжити строк, встановлений судом, для вчинення процесуальних дій, якщо такий строк був пропущений з поважних причин.

Виходячи з вищевикладеного, вважаю за необхідне продовжити строк для усунення недоліків касаційної скарги.

Заява про поновлення строку на касаційне оскарження буде розглянута судом після усунення заявником вищезазначених недоліків касаційної скарги.

Відповідно до п. 6 розд. XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 2 червня 2016 року № 1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ діє в межах повноважень, визначених процесуальним законом, до початку роботи Верховного Суду та до набрання чинності відповідним процесуальним законодавством, що регулює порядок розгляду справ Верховним Судом.

Керуючись ч. 1 ст. 73, ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 328 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Продовжити ОСОБА_2 строк для усунення зазначених недоліків касаційної скарги до 11 жовтня 2017 року, але не більше п'яти днів з дня отримання ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого спеціалізованого

суду України з розгляду цивільних

і кримінальних справ О.В. Ступак

Попередній документ
68811341
Наступний документ
68811343
Інформація про рішення:
№ рішення: 68811342
№ справи: 607/144/16-ц
Дата рішення: 11.09.2017
Дата публікації: 14.09.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Категорія справи: