Постанова від 31.08.2017 по справі 819/826/17

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

Справа № 819/826/17

31 серпня 2017 р.м. Тернопіль

Тернопільський окружний адміністративний суд, в складі:

головуючої судді Подлісної І.М.

при секретарі судового засідання Павловського Ю.Б.

за участю:

представника позивача ОСОБА_1

представника відповідача ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області про визнання протиправним рішення та зобов'язання вчинити дії, -

Керуючись ст.ст. 94, 158-167 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Позов задовольнити. Визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській обл. від 19.05.2017 р. №А-3764/0-1254/6-17 "Щодо розгляду клопотання про прийняття наказу щодо відведення земельної ділянки у власність" .

Зобов'язати Головне управління Держгеокадастру в Тернопільській обл. повторно розглянути заяву ОСОБА_3 про надання їй дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність (безоплатно) земельної ділянки кадастровий номер 6122089200:01:001:0876 для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 1,2478 га за рахунок земель сільськогосподарського призначення (землі запасу - під господарськими будівлями та дворами), державної власності розташованої на території Устечківської сільської ради Заліщицького району Тернопільської області за межами населеного пункту.

Стягнути на користь ОСОБА_3 640 (шістсот сорок) гривень понесених нею судових витрат зі сплати судового збору за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській обл.

Постанова суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд в порядку і строки, передбачені ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України та набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

В повному обсязі постанова буде складена протягом 5 (п'яти) днів.

Головуючий суддя Подлісна І.М.

Попередній документ
68739001
Наступний документ
68739003
Інформація про рішення:
№ рішення: 68739002
№ справи: 819/826/17
Дата рішення: 31.08.2017
Дата публікації: 12.09.2017
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Тернопільський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері:; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, у тому числі:; розпорядження землями держави (територіальних громад), передача таких земельних ділянок у власність і користування громадянам та юридичним особам