Ухвала від 07.09.2017 по справі 221/2887/17

221/2887/17

2-во/221/51/17

УХВАЛА

про виправлення описки в судовому рішенні

07 вересня 2017 року м. Волноваха

Волноваський районний суд Донецької області в складі:

головуючого - судді Овчиннікової О.С.,

при секретарі судового засідання Фоміних С.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Волноваха Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому рішенні за цивільною справою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини та матері дитини,

ВСТАНОВИВ:

22.08.2017 року позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про виправлення описки у судовому рішенні. Послалась на те, що рішенням Волноваського районного суду Донецької області з ОСОБА_2 на її користь було стягнуто аліменти на утримання дитини та дружини. Під час винесення рішення судом було помилково зазначено її по батькові, а саме замість «Григоріївна» вказано «Григорівна», у зв'язку з чим просить виправити допущену описку.

Відповідно до частин 1 та 4 статті 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

В судове засідання сторони не з'явилися, про час та місце слухання справи повідомлялися в установленому законом порядку, а тому суд вважає за можливе розглянути заяву про виправлення описки, відповідно до частини 4 статті 219 Цивільного процесуального кодексу України (далі- ЦПК України), без їх участі.

Описка - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо (пропуск літери, цифри, їх перестановка, помилки у написанні складених чисел тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер, а саме: написання прізвищ та імен, адреси, найменування спірного майна, зазначення дати і строків тощо.

Судом встановлено, що при написанні проекту рішення судом було допущено описку при написанні по батькові, у зв'язку з чим зазначену описку необхідно виправити.

Керуючись статтею 210, 219 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Виправити допущену описку в рішенні Волноваського районного суду Донецької області від 28 липня 2017 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про стягнення аліментів на утримання малолітньої дитини та матері дитини.

У всьому тексті рішення вказати по батькові позивачки «Григоріївна» у відповідних відмінках.

В іншій частині рішення Волноваського районного суду залишити без змін.

Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана до Апеляційного суду Донецької області через Волноваський районний суд протягом 5 днів з дня проголошення ухвали.

У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали

Суддя О.С. Овчиннікова

Попередній документ
68695959
Наступний документ
68695961
Інформація про рішення:
№ рішення: 68695960
№ справи: 221/2887/17
Дата рішення: 07.09.2017
Дата публікації: 12.09.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Волноваський районний суд Донецької області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про стягнення аліментів