Ухвала від 30.08.2017 по справі 194/831/17

Справа № 194/831/17

Провадження № 2-к/194/1/17

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 серпня 2017 року суддя Тернівського міського суду Дніпропетровської області Солодовник І.С., розглянувши клопотання ОСОБА_1, інтереси якої за довіреністю представляє ОСОБА_2 до заінтересованої особи відділу реєстрації актів цивільного стану Тернівського міського управління юстиції Дніпропетровської області про визнання та виконання рішення іноземного суду, що не підлягає примусовому виконанню, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернулась до суду з клопотанням до заінтересованої особи про визнання та виконання рішення іноземного суду, що не підлягає примусовому виконанню, в якій зазначає, що постановою від 14.03.2013 року дільничним судом Любека Федеративної Республіки Німеччини у складі заступника голови сімейного дільничного суду ОСОБА_3 на усному засіданні по сімейній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_4 було прийнято рішення за яким шлюб, укладений 13.12.2008 року було розірвано.

Дане рішення суду набрало законної сили 16.04.2013 року та було виготовлено 07.05.2013 року. Це рішення суду дійсне до виконання на території Федеративної Республіки Німеччини, однак, на даний час, вона як громадянка України, де рішення дільничного суду Любека Федеративної Республіки Німеччини не має законної сили бажає оформити розірвання шлюбу за законодавством України з метою уникнення в подальшому буть-яких спорів з колишнім чоловіком ОСОБА_4. Також між ними існує спір як з опіки над дітьми так і інші суперечки, тому їй необхідно оформити належним чином розірвання шлюбу в органах РАГс за місцем її реєстрації.

Заявник вважає, що ним до суду подане клопотання про визнання та виконання рішення іноземного суду, що не підлягає примусовому виконанню іноземного суду на території України повністю відповідає вимогам, зазначеним в ст.ст. 399-401 ЦПК України, з урахуванням особливостей визначених ст. 400 ЦПК України, строк для його виконання, встановлений вище зазначеними нормами не пропущено.

У зв'язку з чим, заявник просить суд визнати в Україні рішення дільничного суду Любека Федеративної Республіки Німеччини від 14.02.2013 року по сімейній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_4, відповідно до якого шлюб укладений шлюб між сторонами, було розірвано.

Подане клопотання підсудне Тернівському міському суду Дніпропетровської області.

Керуючись ст.ст. 208-210, 392 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Клопотання ОСОБА_1, інтереси якої за довіреністю представляє ОСОБА_2 до заінтересованої особи відділу реєстрації актів цивільного стану Тернівського міського управління юстиції Дніпропетровської області про визнання та виконання рішення іноземного суду, що не підлягає примусовому виконанню - прийняти до провадження Тернівського міського суду Дніпропетровської області.

Суддя: І.С. Солодовник

Попередній документ
68613652
Наступний документ
68613654
Інформація про рішення:
№ рішення: 68613653
№ справи: 194/831/17
Дата рішення: 30.08.2017
Дата публікації: 07.09.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Тернівський міський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Розгляд клопотань про визнання та виконання рішень іноземних судів в Україні; Клопотання про визнання рішення іноземного суду, що не підлягає примусовому виконанню