61022, м.Харків, пр. Науки, 5
14.08.2017 Справа № 905/1672/17
Позивач: Публічне акціонерне товариство «Енергомашспецсталь», м. Краматорськ
до відповідача: Приватного підприємства «Астон», м. Краматорськ
про стягнення 2 042 156,95 грн.
Суддя Матюхін В.І.
Представники:
позивача: ОСОБА_1 - за дов.
відповідача: не з'явився
Публічне акціонерне товариство «Енергомашспецсталь» звернулось до господарського суду з позовом про стягнення з Приватного підприємства «Астон» 2 042 156,95 грн. заборгованості за договором доручення № 47/56 від 31.12.2010р.
Позивачем у судовому засіданні надані копії первинних документів по справі, які судом оглянуті та долучені до матеріалів справи.
Також позивачем в судовому засіданні заявлене усне клопотання про перенесення розгляду справи з посиланням на можливість мирного врегулювання спору. Клопотання позивача судом задоволене.
Від відповідача через канцелярію суду надійшло клопотання про відкладення судового розгляду справи. Клопотання судом задоволене.
З метою мирного врегулювання спору між сторонами і керуючись ст.77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
Відкласти розгляд справи на 07.09.2017 року о 10:20 год.
Зобов'язати позивача надати документи та вчинити дії:
- акти прийому-здачі наданих послуг (оригінали і копії);
- рахунки і докази їх виставлення відповідачеві;
- акт звірки розрахунків;
- звірити розрахунки (з власної ініціативи).
Зобов'язати відповідача надати документи та учинити дії:
- відзив на позовну заяву;
- обґрунтований розрахунок оспорюваної суми;
- звірити розрахунки (з ініціативи позивача).
Явка у судове засідання представників сторін у разі не врегулювання спору з документами на підтвердження своїх повноважень обов'язкова.
Суддя В.І. Матюхін
Надруковано примірників:
1 - до справи;
1 - позивачу;
1 - відповідачу;