Справа № 815/3626/17
22 серпня 2017 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Глуханчука О.В.,
секретар судового засідання - Любімова О.Є.
за участю сторін: представника позивача - не з'явився
представника відповідача - ОСОБА_1 (за довіреністю)
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Торгово-промислова компанія “ОМЕГА-АВТОПОСТАВКА” до Одеської митниці ДФС про визнання протиправними та скасування рішень про коригування митної вартості товарів,
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Торгово-промислова компанія “ОМЕГА-АВТОПОСТАВКА” до Одеської митниці ДФС про визнання протиправними та скасування рішень про коригування митної вартості товарів №500060702/2016/000167/2 від 26 листопада 2016 року, №500060702/2016/000168/1 від 26 листопада 2016 року, №500060702/2016/000169/2 від 26 листопада 2016 року, №500060702/2016/000170/2 від 27 листопада 2016 року.
У судовому засіданні представник відповідача заявив клопотання про зупинення провадження у справі відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України до терміну, встановленого судом, обґрунтоване необхідністю надання додаткових доказів по справі, а також неявкою позивача.
Представник позивача у судове засідання не з'явився, про дату, час і місце судового розгляду справи повідомлений належним чином та своєчасно. Перед початком судового засідання представник позивача повідомив про запізнення, проте у призначений час не прибув.
Розглянувши клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі, суд дійшов наступного.
Згідно з п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України, суд зупиняє провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
У відповідності з п. 1 ч. 3 ст. 49 КАС України, особи, які беруть участь у справі, мають право заявляти клопотання, давати усні та письмові пояснення, подавати докази.
З огляду на зазначене, враховуючи положення п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України, суд, з метою повного та всебічного розгляду справи у строки, встановлені приписами КАС України, вважає можливим задовольнити клопотання представника відповідача та зупинити провадження у справі, надавши останньому час для надання доказів в обґрунтування своєї правової позиції по справі.
Керуючись ст.ст. 49, 133, 156, 160, 165 КАС України, суд
Клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі - задовольнити.
Зупинити провадження у справі за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Торгово-промислова компанія “ОМЕГА-АВТОПОСТАВКА” до Одеської митниці ДФС про визнання протиправними та скасування рішень про коригування митної вартості товарів.
Судове засідання призначити на 04 вересня 2017 року об 11 годині 00 хвилин.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги до Одеського окружного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня її проголошення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя О. В. Глуханчук