Ухвала від 23.08.2017 по справі 815/4338/17

Справа № 815/4338/17

УХВАЛА

23 серпня 2017 року м.Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Потоцька Нінель Володимирівна, розглянувши матеріали:

за позовом: ОСОБА_1

до: Головного територіального управління юстиції в Одеської області

про: визнання протиправним та скасування наказу про звільнення, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, -

ВСТАНОВИВ:

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного територіального управління юстиції в Одеської області про визнання протиправним та скасування наказу про звільнення, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Стадія підготовчого провадження є обов'язковою по кожній адміністративній справі.

Метою підготовчого провадження є створення всіх умов та вжиття всіх необхідних заходів для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи в одному судовому засіданні протягом розумного строку.

Таким чином, підготовче провадження призване забезпечити передумови для гармонійного поєднання своєчасності, всебічності, об'єктивності та економічності при вирішенні справи. Для досягнення цієї мети суду на дається можливість здійснення різноманітних процесуальних дій, перелік яких передбачений у ч. 2 ст. 110 КАСУ.

З урахуванням приписів ст. 110 КАС України, суд до судового розгляду адміністративної справи вживає заходи для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи в одному судовому засіданні протягом розумного строку. З цією метою суд, зокрема, може: прийняти рішення про витребування документів та інших матеріалів.

Відповідно до ч. 5 ст. 124 Конституції України судові рішення ухвалюються іменем України і є обов'язковими до виконання на всій території України. Серед основних засад судочинства в Україні, згідно з п. 9 ч. 3 ст. 129 Конституції України, є обов'язковість рішень суду.

Згідно з ч. 1 ст. 255 КАС України ухвала суду, яка набрала законної сили, є обов'язковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України.

Стаття 271 КАС України передбачає, що у разі неподання без поважних причин письмових чи речових доказів, що витребувані судом, та неповідомлення причин їх неподання суд може постановити ухвалу про тимчасове вилучення цих доказів для дослідження судом.

Керуючись ст.ст. 110, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Витребувати з Головного територіального управління юстиції в Одеській області /65007, м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 34/ належним чином завірені копії:

- наказу Головного територіального управління юстиції в Одеській області №963-к від 24.07.2017 р. про звільнення ОСОБА_1 з посади начальника відділу матеріально-технічного забезпечення та договірно-претензійної роботи управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

- відомості про призначення виконуючого обов'язки заступника начальника управління - начальника відділу матеріально-технічного забезпечення та договірно - претензійної роботи управління фінансового та матеріально - технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

- повідомлення ОСОБА_1 від 26 травня 2017 року про зміну істотних умов праці у зв'язку із скороченням посади;

- наказу Головного територіального управління юстиції в Одеській області про скорочення посади начальника відділу матеріально-технічного забезпечення та договірно-претензійної роботи управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

- відомості про належність до певної групи оплати праці посади начальника відділу матеріально-технічного забезпечення та договірно-претензійної роботи управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції в Одеській області;

- довідка про перелік вакантних посад державних службовців в Головному територіальному управління юстиції в Одеській області станом на 24.07.2017 р. із зазначенням груп оплати праці кожної посади;

- відомості про штатний розпис Головного територіального управління юстиції в Одеській області станом на 24.07.2017 р.;

- відомості про штатний розпис Головного територіального управління юстиції в Одеській області станом на 25.05.2017 р.;

- довідку про розмір середньоденної заробітної плати та середньої заробітної плати

ОСОБА_2 обчислених відповідно до Порядку обчислення

середньої заробітної плати затвердженою постановою КМУ від 8 лютого 1995 року № 100;

- відомості про розмір сум та дату отримання ОСОБА_2

повного розрахунку належних їй виплат при звільненні.

У випадку невиконання вимог даної ухвали - надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

Покласти персональну відповідальність за виконання даної ухвали на керівника Головного територіального управління юстиції в Одеської області.

Витребувані документи надати в строк до 08.09.2017 р.

Ухвала оскарженню не підлягає. Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суд, які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з моменту постановлення.

Суддя Потоцька Н.В.

Попередній документ
68447896
Наступний документ
68447898
Інформація про рішення:
№ рішення: 68447897
№ справи: 815/4338/17
Дата рішення: 23.08.2017
Дата публікації: 29.08.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з відносин публічної служби, зокрема справи щодо:; звільнення з публічної служби