15 серпня 2017 року м. Київ К/800/26866/17
Суддя Вищого адміністративного суду України Нечитайло О.М.,
перевіривши касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Відродження»
на постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 20 липня 2017 року
у справі №804/7980/16
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Відродження»
до Західно-Донбаської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області
про скасування податкового повідомлення-рішення,
Товариство з обмеженою відповідальністю «Відродження» звернулось до Вищого адміністративного суду України із касаційною скаргою на постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 20 липня 2017 року у справі №804/7980/16.
Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 4 серпня 2017 року відкрито касаційне провадження за вказаною скаргою.
14 серпня 2017 року на адресу суду надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Відродження» про виправлення описки в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 4 серпня 2017 року, в якій заявник просить суд виправити описки в описовій, мотивувальній та резолютивній частинах ухвали із зазначенням правильних сторін.
Відповідно до частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
За змістом цієї норми процесуального права, можливість суду внести виправлення до судового рішення обмежена лише описками та очевидними арифметичними помилками в ньому.
У той же час, помилки, щодо яких ставить питання позивач, спричинені помилковим внесенням до Єдиного державного реєстру судових рішень у справі №804/7980/16 ухвали по іншій справі. Наведені обставини є технічними помилками, які мали місце під час внесення відповідного рішення до Єдиного державного реєстру судових рішень.
При цьому, текст судового рішення, який міститься в матеріалах справи №804/7980/16 містить достовірні дані та не потребує виправлення. Наразі судом надіслано правильний текст судового рішення до Єдиного державного реєстру судових рішень, який оприлюднено 11.08.2017 р. під номером 68205271 та який відповідає матеріалам справи.
За таких обставин, колегія суддів не вбачає підстав для задоволення заяви про виправлення описки в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 4 серпня 2017 року.
Керуючись ст. 169, 165 Кодексу адміністративного судочинства, колегія суддів,
Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «Відродження» в задоволенні заяви про виправлення описки в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 4 серпня 2017 року у справі №804/7980/16.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.М. Нечитайло