Ухвала від 14.08.2017 по справі 810/1713/17

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 810/1713/17

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

14 серпня 2017 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Кучма А.Ю., перевіривши матеріали апеляційної скарги Заступника керівника Фастівської місцевої прокуратури Київської області на ухвалу Київського окружного адміністративного суду від 16 травня 2017 року у справі за позовом Керівника Фастівської місцевої прокуратури Київської області до Бородянської селищної ради Київської області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, Національне агентство з питань запобігання корупції, ОСОБА_1, про визнання протиправним та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 16 травня 2017 року позовну заяву повернуто заявникові на підставі статті 108 КАС України у зв'язку із не підсудністю справи даному суду.

Не погоджуючись із ухвалою суду прокурор подав апеляційну скаргу.

Перевіривши апеляційну скаргу, вважаю, що вона підлягає залишенню без руху, оскільки оформлена без дотримання вимог, встановлених статті 187 КАС України.

Відповідно до частини шостої статті 187 КАС України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.

Згідно підпункту 1 пункту 3 частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на ухвалу суду ставка судового збору встановлюється у розмірі 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня 2017 року складає 1600,00 грн.

Отже, судовий збір повинен складати 1600,00 грн, проте апелянтом не наданий документ про сплату судового збору, що також підтверджується актом про відсутність доказу сплати судового збору, вказаного у додатках апеляційної скарги, який складений працівниками апарату Київського апеляційного адміністративного суду 08 серпня 2017 року за №264.

Відповідно до частини третьої статті 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.

Відповідно до частини першої статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку про необхідність залишення апеляційної скарги без руху з метою надання апелянту можливості документу про сплату судового збору у належному розмірі за наступними реквізитами: отримувач коштів: УДКСУ у Печерському районі м. Києва, код ЄДРПОУ 38004897, банк отримувача: ГУДКCУ у м. Києві, МФО 820019, рахунок отримувача 31211206781007, код класифікації доходів бюджету 22030100.

Керуючись ст.ст. 108, 189 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Заступника керівника Фастівської місцевої прокуратури Київської області залишити без руху.

Надати апелянту строк для усунення недоліків до 11 вересня 2017 року шляхом надання суду документа про сплату судового збору у належному розмірі.

У разі не усунення недоліків у зазначений вище строк апеляційна скарга буде повернута апелянту.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя А.Ю. Кучма