Ухвала від 01.08.2017 по справі 740/2922/17

Справа № 740/2922/17

Провадження № 2-а/740/199/17

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

01 серпня 2017 року м.Ніжин

Суддя Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області Ковальова Т.Г., ознайомившись з позовною заявою ОСОБА_1 до Ніжинської міської ради Чернігівської області про визнання бездіяльності неправомірною та зобов»язання вчинити дію,

встановив:

Позивач звернувся до суду із зазначеним адміністративним позовом, в якому просить визнати протиправною бездіяльність Ніжинської міської ради Чернігівської області стосовно незатвердження містобудівної документації по зонуванню території міста та зобов»язати розглянути питання про затвердження Плану зонування території(зонінг) міста Ніжин.

Позовна заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність. Заява відповідає вимогам, встановленим статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України, і її належить розглядати в порядку адміністративного судочинства. Позовна заява підсудна даному адміністративному суду, немає інших підстав для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених КАС України, тому є всі підстави для призначення справи до судового розгляду.

Керуючись ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

ухвалив:

Відкрити провадження в справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Ніжинської міської ради Чернігівської області про визнання бездіяльності неправомірною та зобов»язання вчинити дію

Призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 09-30 год. 01 вересня 2017 року.

В судове засідання викликати сторони.

Невідкладно надіслати копію ухвали про відкриття провадження в справі сторонам по справі разом з інформацією про їхні процесуальні права і обов'язки, передбачені ст.ст. 49, 51 КАС України.

Відповідачу невідкладно надіслати копію позовної заяви разом з усіма доданими до заяви матеріалами і запропонувати у строк до 01 вересня 2017 року подати письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є.

Ухвала негайно набирає законної сили і не може бути оскаржена окремо від постанови суду.

Суддя Т.Г.Ковальова

Попередній документ
68288915
Наступний документ
68288917
Інформація про рішення:
№ рішення: 68288916
№ справи: 740/2922/17
Дата рішення: 01.08.2017
Дата публікації: 18.08.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері:; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, у тому числі:; розпорядження землями держави (територіальних громад), передача таких земельних ділянок у власність і користування громадянам та юридичним особам