номер провадження справи 12/34/17
10.08.2017 Справа № 908/417/17
Господарський суд Запорізької області у складі колегії суддів: головуючий суддя - Смірнов О.Г., судді - Корсун В.Л., Мірошниченко М.В.,
розглянувши матеріали справи № 908/417/17
за позовом: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Тавріда"
про стягнення 849766,95 грн.
Без виклику представників сторін
Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернулася до Господарського суду Запорізької області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Тавріда" про стягнення грошових коштів в сумі 849766,95 грн.
Розпорядженням керівника апарату Господарського суду Запорізької області № П-605/17 від 10.08.2017 року у зв'язку з перебуванням судді - учасника колегії Проскурякова К.В. у відпустці, справу № 908/417/17 призначено до повторного автоматизованого розподілу.
Протоколом автоматичної зміни складу колегії суддів від 10.08.2017 року справу № 908/417/17 розподілено на розгляд колегії суддів у складі: головуючий суддя - Смірнов О.Г., судді - Корсун В.Л., Мірошниченко М.В.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 4-6, 65, 86 ГПК України, суд
1. Прийняти справу № 908/417/17 за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Тавріда" про стягнення 849766,95 грн. до свого провадження.
2. Розгляд справи призначити на 10.08.2017 року об 11:00. Засідання відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Тюленіна, 21 / вул. Гетьманська, 4, корпус 1, каб. 217.
3. Зобов'язати позивача надати суду ДСТУ на ГОСТи, на які йдуть посилання в договорі від 23.02.2016 року, укладеному з відповідачем, письмові пояснення з урахуванням судового засідання 07.07.2017 року.
4. Зобов'язати відповідача забезпечити явку в судове засідання директора ОСОБА_3 та надання ним письмових пояснень з приводу: укладення ним від імені ТОВ "Агрофірма Тавріда" господарських договорів з позивачем, ведення листування між сторонами з приводу господарських взаємовідносин, і якщо так, з якого саме приводу і коли, та з приводу визнання/невизнання ОСОБА_3 факту підписання ним договору і актів приймання-передачі, які долучені до справи, надати письмові пояснення в яких зазначити технічні умови, а також процес виробництва олії соняшникової нерафінованої, а також паливних гранул на підприємстві Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Тавріда".
5. Втретє викликати в судове засідання директора ТОВ "Агрофірма "Тавріда" ОСОБА_3, зобов'язавши надати письмові пояснення з приводу: укладення ним від імені ТОВ "Агрофірма Тавріда" господарських договорів з позивачем, ведення листування між сторонами з приводу господарських взаємовідносин, і якщо так, з якого саме приводу і коли, та з приводу визнання/невизнання ОСОБА_3 факту підписання ним договору і актів приймання-передачі, які долучені до справи, мати при собі документ, який посвідчує особу (паспорт, або ін. документ) та документ на підтвердження повноважень (наказ про призначення на посаду, тощо).
6. Попередити сторін про відповідальність за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, згідно приписів п. 5 ст. 83, а також ст. 90 ГПК України.
Явка в судове засідання уповноважених представників позивача, відповідача, директора ТОВ "Агрофірма "Тавріда" ОСОБА_3 обов'язкова.
Головуючий суддя О.Г. Смірнов
Судді В.Л. Корсун
М.В. Мірошниченко