Ухвала від 11.08.2017 по справі 127/17129/15-к

Справа №127/17129/15-к

Провадження №1-в/127/605/17

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 серпня 2017 року м. Вінниця

Суддя Вінницького міського суду Вінницької області ОСОБА_1 розглянувши клопотання ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , про його умовно-дострокове звільнення, -

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького міського суду Вінницької області 10 серпня 2017 року надійшло клопотання ОСОБА_2 , про його умовно-дострокове звільнення.

На даний час засуджений ОСОБА_2 відбуває покарання у вигляді позбавлення волі у Вінницькій виправній колонії (№86).

Відповідно до вимог ч.12 ст. 537 КПК України,під час виконання вироків суд, визначений частиною другою статті 539 цього Кодексу, має право вирішувати питання про тимчасове залишення засудженого у слідчому ізоляторі або переведення засудженого з арештного дому, виправного центру, дисциплінарного батальйону або колонії до слідчого ізолятору для проведення відповідних процесуальних дій під час досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених іншою особою або цією самою особою, за які вона не була засуджена, чи у зв'язку з розглядом справи в суді.

Враховуючи, що присутність засудженого ОСОБА_2 при розгляді клопотання про умовно-дострокове звільнення обов'язкова, вважаю за необхідне етапувати засудженого ОСОБА_2 із Вінницької ВК (№ 86) до слідчого ізолятора Вінницької установи виконання покарань №1 Міністерства юстиції України, залишити його на період розгляду клопотання про умовно-дострокове звільнення та рахувати за суддею Вінницького міського суду Вінницької області ОСОБА_1 в провадженні якого перебуває клопотання.

Враховуючи наведене, керуючись ч.12 ст. 537 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Етапувати ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , із Вінницької ВК (№86) до слідчого ізолятора Вінницької установи виконання покарань №1 Міністерства юстиції України, рахувати його за суддею Вінницького міського суду Вінницької області ОСОБА_1 .

Справа призначена до судового розгляду на 22 серпня 2017 року о 10:00 год.

Копію ухвали для виконання направити начальнику Вінницької ВК (№86), начальнику слідчого ізолятора Вінницької установи виконання покарань №1 Міністерства юстиції України.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
68216564
Наступний документ
68216566
Інформація про рішення:
№ рішення: 68216565
№ справи: 127/17129/15-к
Дата рішення: 11.08.2017
Дата публікації: 06.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Вінницький міський суд Вінницької області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (17.11.2017)
Дата надходження: 07.11.2017
Учасники справи:
головуючий суддя:
КАЛЕНЯК РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
КАЛЕНЯК РУСЛАН АНАТОЛІЙОВИЧ
засуджений:
Кульчицький Дмитро Валентинович
особа, стосовно якої розглядається подання, клопотання, заява:
Баркар Євген Миколайович
потерпілий:
Брилянт Віталій Леонідович