Справа № 135/671/17
Провадження у справі № 1-кп/135/86/17
іменем України
10.08.2017 м. Ладижин
Ладижинський міський суд Вінницької області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі
судових засідань ОСОБА_2 ,
за участі прокурора ОСОБА_3 ,
потерпілого ОСОБА_4
обвинуваченого ОСОБА_5 ,
захисника обвинуваченого
-адвоката ОСОБА_6 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні, у залі суду, в м. Ладижин Вінницької області, кримінальне провадження, внесене 17.03.2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017020070000105, за обвинуваченням:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та мешканця АДРЕСА_1 , неодруженого, тимчасово непрацюючого, з середньою спеціальною освітою, українця, громадянина України, раніше судимого:
- 19.04.2017 Ладижинським міським судом за ч. 1 ст. 125, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 70 КК України до штрафу розміром 100 нмдг,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, -
До Ладижинського міського суду Вінницької області від прокурора надійшов обвинувальний акт з додатками у кримінальному провадженні, внесеному 17.03.2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017020070000105, за обвинуваченням ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України.
Прокурор просить постановити ухвалу про призначення судового розгляду на підставі обвинувального акту вважаючи, що під час досудового розслідування були дотримані всі вимоги КПК України, підстав для закриття провадження чи повернення обвинувального акту не вбачає.
Крім того, прокурор просив викликати в судове засідання для допиту в якості свідків осіб, згідно переліку, вказаного в клопотанні.
Потерпілий не заперечував проти призначення судового розгляду на підставі обвинувального акта.
Обвинувачений та його захисник не заперечували проти призначення судового розгляду на підставі обвинувального акта.
Суд, заслухавши думку учасників, вивчивши матеріали кримінального провадження №12017020070000105, приходить до наступних висновків.
Дане кримінальне провадження підсудне Ладижинському міському суду Вінницької області відповідно до ст. ст. 32, 33 КПК України.
Підстав для закриття кримінального провадження, передбачених п.п. 4-8 ч. 1 або ч. 2 ст. 284 КПК України, або зупинення провадження, немає.
Коло осіб, які беруть участь, у судовому розгляді є наступним: прокурор, потерпілий, обвинувачений, захисник обвинуваченого.
Зазначене судове засідання з урахування принципу гласності та відкритості судового провадження слід проводити відкрито, обмеження щодо цього, передбачені ч.2 ст.27 КПК України, відсутні.
Обвинувальний акт складено у відповідності до вимог ст. 291 КПК України, при його затвердженні прокурором дотримано вимоги процесуального закону, такі порушення вимог КПК України, які б унеможливлювали призначення провадження до судового розгляду відсутні, а тому суд приходить до висновку про можливість призначення провадження за обвинувальним актом відносно ОСОБА_5 до судового розгляду.
Крім того, за змістом ч. ч. 1,2 ст. 314 КПК України, з метою забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого, а також прийняття судового рішення про міру покарання представник уповноваженого органу з питань пробації складає досудову доповідь за ухвалою суду. Досудова доповідь складається щодо особи, обвинуваченої у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості, або тяжкого злочину, нижня межа санкції якого не перевищує п'яти років позбавлення волі.
З урахуванням того, що ОСОБА_5 обвинувачується у вчиненні злочину середньої тяжкості, суд вважає за необхідне доручити відповідному органу з питань пробації скласти та надати суду досудову доповідь щодо обвинуваченого.
На підставі ст. ст.314-316, 369 КПК України, суд -
Призначити судовий розгляд у відкритому судовому засіданні на підставі обвинувального акта у кримінальному провадженні, внесеному 17.03.2017року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12017020070000105, за обвинуваченням ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України на 10 годину 00 хвилин 19серпня 2017 року.
Розгляд кримінального провадження здійснюватиметься суддею ОСОБА_7 одноособово.
Викликати для участі у судовому засіданні прокурора, потерпілого, обвинуваченого, захисника обвинуваченого.
Клопотання прокурора про виклик в судове засідання свідків - задовольнити. Здійснити судовий виклик для допиту свідків, названих стороною обвинувачення за адресами, зазначеними в клопотанні.
Доручити представнику Тростянецького міськрайонного відділу з питань пробації Центрально - Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України скласти та надати суду досудову доповідь відносно ОСОБА_5 .
Ухвала суду остаточна та оскарженню не підлягає.
Суддя