Справа № 219/10482/16-ц
Провадження №2/219/288/2017
07 серпня 2017 року Артемівський міськрайонний суд Донецької області в складі головуючого судді Фролової Н.М., при секретарі Шкурат К.В., розглянувши у відкритому судовому засідання в залі суду в м.Бахмуті цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Новолуганської сільської ради про визнання права власності за набувальною давністю,-
В провадженні Артемівського міськрайонного суду Донецької області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Новолуганської сільської ради про визнання права власності за набувальною давністю.
На підставі ухвали суду від 24 листопада 2016 року було направлено судове доручення до компетентного суду ОСОБА_2 Федерації для надання відомостей щодо відкриття спадкової справи після смерті ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина ОСОБА_2 Федерації, який помер 07 лютого 2013 року в м. Новозибков Брянської області Росія, місце державної реєстрації Відділ ЗАГС м.Новозибкова управління ЗАГС Брянської області, актовий запис про смерть №71.
Провадження у справі зупинено до надходження відповіді від компетентного органу ОСОБА_2 Федерації на судове доручення про надання правової допомоги.
02 серпня 2017 року до Артемівського міськрайонного суду Донецької області надійшла відповідь іноземного суду іноземної держави на судове доручення про надання правової допомоги.
За таких обставин провадження у справі слід відновити.
Керуючись ст.204 ЦПК України, суд
Провадження по справі відновити, призначивши розгляд справи в судовому засіданні на 29 серпня 2017 о 09 годині 00 хвилин в Артемівському міськрайонному суді за адресою: м. Бахмут, вул. Миру,5, кім.302, про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Суддя Н.М. Фролова