Справа № 369/6766/17
Провадження № 3/369/2644/17
іменем України
11.07.2017 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Омельченко М.М., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ч. 1 ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
встановила:
11.06.2017 року близько 12 години ОСОБА_1, перебуваючи в приміщенні магазину «Фора», що знаходиться за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, м. Вишневе, вул. Європейська, 31-А, здійснив дрібну крадіжку одного торта «БКК «Сказочный ключик» вартістю 69,99 грн., ковбасу «Глобіно» в кількості 1 шт. вартістю 21,30 грн., цукор «Повна чаша» в кількості 2 шт. вартістю 17,35 грн. та шоколад «АВК» в кількості 1 шт. вартістю 31,99 грн.,на загальну суму 140,63 грн., чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 51 КУпАП.
ОСОБА_1 на розгляд адміністративної справи не з'явився, в письмових поясненнях зазначив, що знаходячись в магазині «Фора», він поклав до корзини вищевказані речі та попрямував до каси, щоб розрахуватись, за товар він сплатив 146 грн. та отримав решту 4 грн., після чого пішов до автомату, щоб поповнити рахунок на мобільний телефон. Проте в цей час, до нього підійшов працівник охорони та повідомив, що він викрав товар та попросив пройти в службову кімнату, проте оскільки він розрахувався за товар, то почав суперечку з охоронцем.
За таких обставин, враховуючи письмові пояснення ОСОБА_1, вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, серед яких протокол АА № 840172 від 11.06.2017 року, рапорт старшого інспектора Києво-Святошинського ВП ГУ НП в Київській області ОСОБА_2 від 11.06.2017 року, протокол про прийняття заяви від ОСОБА_3 та її письмові пояснення від 11.06.2017 року, довідка вартості товару, вважаю, що в діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 51 КУпАП, проте з огляду на те, що до адміністративної відповідальності він притягується вперше, вважаю за можливе на підставі ст. 22 КУпАП обмежитись усним зауваженням за малозначності вчиненого та на цій підставі звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 51 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ст. 40-1, ч. 1 ст. 51, ст. 283, ч. 2 ст. 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення України, -
постановила:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, звільнити від адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 51 Кодексу України про адміністративне правопорушення (протокол про адміністративне правопорушення серії АА № 840172 від 11.06.2017 року) на підставі ст. 22 КУпАП та обмежитись усним зауваженням, провадження в справі на цій підставі закрити.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Омельченко М.М.