Справа №2-3361/09
23 листопада 2009 р. м. Сімферополь
Центральний районний суд м. Сімферополя в складі
Головуючого судді Малухіна В.В.
При секретарі - Борисової О.Д.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ВАТ «Крименерго» в особі Сімферопольської міської електромережі до ОСОБА_1 про відшкодування спричиненої шкоди,
ВАТ «Крименерго» в особі Сімферопольської міської електромережі 10.04.2009 року звернулося до Центрального районного суду м. Сімферополя із вказаним позовом.
В судові засідання 13.10.2009 р., 23.11.2009 р. позивач не з'явився, повідомлений належним чином, про причини не явки суду не відомо.
Відповідно до ст. 207 ч. 1 п. 3 ЦПК України, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутністю суд залишає заяву без розгляду.
Суд вважає, що позивач не з”явився до суду без поважних причин та у відповідності ст. 207 ч.1 п. 3 ЦПК України суд залишає позов без розгляду.
Керуючись ст. 207 ч. 1 п. 3 ЦПК України, суд
Позовну заяву ВАТ «Крименерго» в особі Сімферопольської міської електромережі до ОСОБА_1 про відшкодування спричиненої шкоди - залишити без розгляду
Роз' яснити позивачу, що після залишення заяви без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, вони мають право звернутися до суду повторно.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п”яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: