Ухвала від 20.06.2017 по справі 539/520/17

Справа №539/520/17

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20.06.2017 Лубенський міськрайонний суд

Полтавської області

в складі: головуючого судді - ОСОБА_1

при секретарі - ОСОБА_2 ,

з участю прокурора - ОСОБА_3 ,

захисника ОСОБА_4 ,

потерпілої ОСОБА_5 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Лубни Полтавської області матеріали кримінального провадження про обвинувачення ОСОБА_6 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_6 у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України.

Свідок по справі ОСОБА_7 відбуває покарання у Кременчуцькій виправній колонії №69.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі - неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин; необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; наявності інших підстав, визначених судом достатніми.

Згідно з ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення.

З огляду на вищевикладене, з метою забезпечення оперативного судового провадження та розумних строків розгляду кримінального провадження, суд вважає необхідним провести розгляд судового засідання з допиту свідка ОСОБА_7 в режимі відеоконференції.

На підставі викладеного, керуючись ст. 336 КПК України,

УХ В А Л И В:

Провести судове засідання по справі по обвинуваченню ОСОБА_6 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України в режимі відеоконференції.

Виконання ухвали в частині забезпечення відеозв'язку з метою участю свідка ОСОБА_7 доручити начальнику Кременчуцькій виправній колонії №69.

Проведення відеоконференції призначити на 11 липня 2017 року на 10 годин 00 хвилин.

Доручити відповідній службовій особі Кременчуцької виправної колонії №69 відповідно до ч. ч. 4, 5 ст. 336 КПК України, встановити особу свідка та вручити йому пам'ятку про процесуальні права та обов'язки, перебувати поряд з ним до закінчення судового засідання.

Застосовані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження.

Учасникам кримінального провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов'язки, передбачені КПК України.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції повинні фіксуватися за допомогою технічних засобів.

Копію даної ухвали направити: начальнику Кременчуцької виправної колонії №69.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Лубенського

міськрайонного суду ОСОБА_1

Попередній документ
67931047
Наступний документ
67931049
Інформація про рішення:
№ рішення: 67931048
№ справи: 539/520/17
Дата рішення: 20.06.2017
Дата публікації: 06.03.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти власності; Крадіжка