17.07.2017 Справа № 904/4964/17
Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Сизько І.А. (доповідач),
суддів: Кузнецової І.Л., Подобєда І.М.,
розглянувши матеріали апеляційної скарги приватного підприємства "Сервіс-Прайд" на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 26.06.2017р. по справі №904/4964/17
за позовом приватного підприємства "Сервіс-Прайд", м.Дніпро
до Дніпропетровської міської ради, м.Дніпро
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Управління Держгеокадастру у місті Дніпропетровську, м.Дніпро
про визнання договору оренди земельної ділянки поновленим
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 26.06.2017р. по справі №904/4964/17 (суддя Кеся Н.Б.) в задоволенні позовних вимог приватного підприємства "Сервіс-Прайд" (далі ПП "Сервіс-Прайд") до Дніпропетровської міської ради про визнання договору оренди земельної ділянки від 09.09.2005р. поновленим, відмовлено в повному обсязі.
Не погодившись з рішенням суду, ПП "Сервіс-Прайд" звернулось до Дніпропетровського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення господарського суду Дніпропетровської області від 26.06.2017р. по справі №904/4964/17 та прийняти нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.
Перевіривши матеріали апеляційної скарги, їх відповідність вимогам Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Дніпропетровського апеляційного господарського суду встановила, що подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.
Керуючись ст. 98 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Прийняти апеляційну скаргу до розгляду.
2. Розгляд справи призначити в судовому засіданні на 29.08.2017р. на 11:00, зал засідань №511. Засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського апеляційного господарського суду за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65.
3. Залучити до матеріалів справи виписку Державної казначейської служби про зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.
4. Виконати наступні дії:
позивачу - зазначені нижче у пункті 4 “Переліку”;
відповідачу - зазначені нижче у пунктах 1, 4 “Переліку”;
третій особі - зазначені нижче у пунктах 1, 4 “Переліку”.
Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення вказаних апеляційним господарським судом дій з винної сторони стягується штраф у порядку і розмірі, передбаченому п. 5 ст. 83 та ст. 99 Господарського процесуального кодексу України.
Перелік
дій і документів, які підлягають виконанню та поданню відповідно до ухвали:
1.Надати відзив на апеляційну скаргу (подання).
2.Надати оригінали документів, що посвідчують повноваження особи, яка підписала апеляційну скаргу (для огляду).
3.Надати оригінали документів, які додані до апеляційної скарги, (подання).
4.Забезпечити явку представників.
Головуючий суддя І.А. Сизько
Суддя І.Л. Кузнецова
Суддя І.М. Подобєд