Справа № 161/10225/17
Провадження № 3/161/2687/17
м.Луцьк 06 липня 2017 року
Суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Ковальчук В.О.,за участю особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 розглянувши у відкритому судовому засіданні справу про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не одруженого, не маючого утриманців, не працюючого, задовільним станом здоров'я, проживаючого та зареєстрованим місцем проживання за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, підданого адміністративному стягненню протягом року,
- за ст.187 ч.2 КУпАП, -
Ухвалою Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 08 листопада 2016 року відносно ОСОБА_1 було встановлено адміністративний нагляд строком на 1 рік з визначенням обмежень.
ОСОБА_1, являючись особою відносно якої встановлено адміністративний нагляд, будучи впродовж року підданим адміністративному стягненню за ч.1 ст.187 КУпАП, повторно, порушив правила адміністративного нагляду, а саме: близько 22-ої години 30 хвилин 19 червня 2017 року та близько 22-ої години 45 хвилин 27 червня 2017 року був відсутній за місцем свого проживання, а саме за адресою: АДРЕСА_1, чим порушив правила адміністративного нагляду.
ОСОБА_1 в судовому засіданні визнав себе винним у вчиненні адміністративного правопорушення та у порушенні правил адміністративного нагляду за вказаних вище обставин, суду дав пояснення, що дані факти мали місце, щиро розкаявся, пояснивши, що в період, зазначений у протоколах, справі був відсутнім за місцем свого проживання.
Винуватість ОСОБА_1 у порушенні правил адміністративного нагляду, окрім його визнавальних пояснень підтверджується: протоколами про адміністративні правопорушення серії АА №896169, серії АА №896168, актами перевірки адміннаглядного за місцем проживання, рапортами, поясненнями.
За таких обставин, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1, являючись особою відносно якої встановлено адміністративний нагляд, своїми діями, спрямованими на порушення правил адміністративного нагляду, а саме: порушення заборони перебувати у власному помешканні з 22:00 по 06:00 щодня, чим вчинив адміністративне правопорушення за яке передбачена відповідальнысть за ч.2 ст.187 КУпАП, а саме порушив правила адміністративного нагляду.
Обставин, що пом'якшують та обтяжують відповідальність суд по справі не встановив.
Враховуючи всі обставини справи, особу правопорушника, який має постійне місце проживання, суд приходить до висновку, що на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу.
Дана міра адміністративного стягнення буде необхідною і достатньою для попередження особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, в скоєнні нових адміністративних правопорушень.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом.
Згідно із п.5 ч.2 ст. 4 Закону України “Про судовий збір” у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення встановлюється ставка судового збору в розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а тому з ОСОБА_1 необхідно стягнути 320 грн. 00 коп. судового збору.
Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, суддя, -
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1, в дохід держави судовий збір в розмірі 320 (триста двадцять) гривень 00 копійок.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області через Луцький міськрайонний суд, шляхом подачі апеляційної скарги особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником впродовж десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Луцького міськрайонного суду В.О. Ковальчук