Справа: № 826/7701/15 Головуючий у 1-й інстанції: Шулежко В.П.
Суддя-доповідач: Літвіна Н. М.
Іменем України
04 липня 2017 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Літвіної Н.М.
суддів Коротких А.Ю. Мєзєнцева Є.І.
при секретарі Архіповій Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 червня 2015 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Актабанк» Приходько Юлії Вікторівни, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії, -
Позивач звернувся до суду з позовом до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «АКТАБАНК» Приходько Ю.В. (далі - відповідач 1), Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - відповідач 2,) про: визнання протиправною бездіяльність Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «АКТАБАНК» Приходько Ю.В. щодо невключення ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) до Переліку вкладників ПАТ «АКТАБАНК», які мають право на отримання відшкодування за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та визнати протиправною бездіяльність Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо невключення ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) в Реєстр вкладників ПАТ «АКТАБАНК», які мають право на отримання відшкодування за рахунок коштів за вкладом в ПАТ «АКТАБАНК» за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб; зобов'язання Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «АКТАБАНК» Приходько Ю.В. включити ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) до Переліку вкладників ПАТ «АКТАБАНК», які мають право на отримання відшкодування за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб; зобов'язання Фонду гарантування вкладів фізичних осіб включити ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) в Реєстр вкладників ПАТ «АКТАБАНК», які мають право на отримання відшкодування за рахунок коштів за вкладом в ПАТ «АКТАБАНК» за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 червня 2015 року у задоволенні адміністративного позову відмовлено.
Не погоджуючись з прийнятим рішенням, позивач - ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та ухвалити нове рішення, яким адміністративний позов задовольнити.
Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню.
З досліджених судовою колегією матеріалів справи вбачається, що між позивачем (Вкладник) та ПАТ «Актабанк» (Банк) укладений договір банківського вкладу «Класік» № В41-207497/Т/631432 від 07 серпня 2014 року, згідно умов якого, Вкладник передає, а Банк приймає грошові кошти в сумі 190 000,00 грн. на строк 1 місяць з 07 серпня 2014 року по 07 вересня 2014 року включно. Банк нараховує проценти на суму вкладу відповідно до умов цього Договору за ставкою 18% річних.
Згідно п.1.3 Договору, днем надходження вкладу є 07 серпня 2014 року.
Пунктом 2.1 Договору передбачено, що для внесення суми вкладу Банк відкриває Вкладнику вкладний (депозитний) рахунок № НОМЕР_2.
В той самий день на вказаний депозитний рахунок позивача були зараховані кошти в розмірі 190 000,00 грн., що підтверджується меморіальним ордером № 214240 від 07 серпня 2014 року.
Позивач звернувся із заявою від 29 серпня 2014 року до начальника відділення № 41 ПАТ «АКТАБАНК» про те, що він не має наміру лонгувати договір банківського вкладу №В41-207497/Т/631432 від 07 серпня 2014 року та просив виплатити йому 07 вересня 2014 року грошові кошти згідно вищевказаного договору та нараховані відсотки.
Відповідно до п. 2.4. та п. 2.6 Договору, повернення вкладу та виплата нарахованих процентів вкладнику здійснюється банком в день закінчення строку вкладу.
Саме в цей день позивач звернувся до ПАТ «АКТАБАНК» для здійснення остаточного розрахунку, отримання вкладу та процентів, але вимоги позивача виконані не були, а у поверненні вкладу відмовлено.
Постановою Правління НБУ від 07 серпня 2014 року № 468/БТ ПАТ «Актабанк» віднесений до категорії проблемних строком до 180 днів та зобов'язано банк зупинити залучення у вклади (депозити) кошти фізичних осіб, а також заборонено відкривати поточні рахунки та зараховувати на рахунки фізичних осіб коштів, що перераховуються із рахунків відкритих у ПАТ «Актабанк».
На підставі постанови Правління НБУ від 16 вересня 2014 року № 576 «Про віднесення ПАТ «Актабанк» до категорії неплатоспроможних», виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 16 вересня 2014 року № 90 «Про запровадження тимчасової адміністрації у ПАТ «Актабанк», відповідно до якого з 17 вересня 2014 року запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в ПАТ «Актабанк» Приходько Ю.В.
Відповідно до постанови Правління НБУ від 15 січня 2015 року № 19 «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ «Актабанк» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 16 січня 2015 року № 6 «Про початок ліквідації ПАТ «Актабанк» та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію банку», згідно з яким розпочато процедуру ліквідації ПАТ «Актабанк» та призначено уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «Актабанк» провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків - Приходько Ю.В. строком на 1 рік, з 16 січня 2015 року по 15 січня 2016 року включно.
Маючи на меті закрити поточний рахунок та отримати залишок грошових коштів, позивач звернувся до ПАТ «ФІДОБАНК» щодо виплати гарантованих коштів за вкладом, але в усному порядку йому було відмовлено, через відсутність відомостей про нього у реєстрі вкладників.
Позивач звернувся до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб із заявою від 22 січня 2015 року з метою встановлення причини невключення до списку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Однак Фонд у своєму листі від 11 лютого 2015 року за № 21-036-4260/15 надав відповідь з приводу невключення ОСОБА_2 до списку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду та запропонував звернутись безпосередньо до ПАТ «АКТАБАНК».
Позивач, в свою чергу, звернувся 26 січня 2015 року з письмовою заявою до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «АКТАБАНК» Приходько Ю.В. щодо внесення його до реєстру вкладників та виплати коштів за рахунок позики Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в межах 200 000 грн., однак листом від 18 лютого 2015 року за вих. № 705 Уповноваженою особою позивачу було відмовлено. Відмова мотивована тим, що на даний час триває перевірка групи договорів на предмет створення штучного обов'язку відповідача- 2 щодо відшкодування коштів. Уповноважена особа звернулась до прокуратури м. Дніпропетровська про відкриття кримінального провадження за фактами готування до можливого заволодіння коштами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб окремими клієнтами ПАТ «Актабанк» шляхом обману та зловживання довірою за рахунок розміщення коштів на депозитних та поточних рахунках від імені інших осіб.
Позивач, вважаючи протиправною бездіяльність Уповноваженої особи щодо не включення його до переліку вкладників Банку, які мають право на відшкодування коштів за рахунок Фонду, звернулася до суду з даною позовною заявою.
Відмовляючи в задоволенні позовних вимог суд першої інстанції виходив з того, що відповідачами не приймалось рішення про визнання правочинів нікчемними та не було порушено прав та інтересів позивача.
Однак, колегія суддів з даними висновками не погоджується, з огляду на наступне.
Спірні правовідносини врегульовані Конституцією України, Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» ( далі - Закон № 4452-VI ), Положенням про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами, затвердженим рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 09.08.2012 р. № 14 ( далі - Положення № 14 ), Інструкцією про проведення касових операцій банками в Україні, затвердженою Постановою правління НБУ від 01 червня 2011 року № 174 ( далі - Інструкція № 174 ) та Інструкцією про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженою Постановою правління НБУ від 12 листопада 2003 року № 492 ( далі - Інструкція № 492 ).
Так, відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону № 4452-VI визначено, що вкладник - фізична особа (у тому числі фізична особа - підприємець), яка уклала або на користь якої укладено договір банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або яка є власником іменного депозитного сертифіката.
Згідно з ч. 1 ст. 26 Закону № 4452-VI, Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку.
Виконання зобов'язань Фонду перед вкладниками здійснюється Фондом з дотриманням вимог щодо найменших витрат Фонду та збитків для вкладників у спосіб, визначений цим Законом, у тому числі шляхом передачі активів і зобов'язань банку приймаючому банку, продажу банку, створення перехідного банку протягом дії тимчасової адміністрації або виплати відшкодування вкладникам після ухвалення рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку.
У ч. 1-3, 5-6 ст. 27 Закону № 4452-VI закріплено, що Уповноважена особа Фонду складає перелік вкладників та визначає розрахункові суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду відповідно до вимог цього Закону та нормативно-правових актів Фонду станом на день отримання рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.
Уповноважена особа Фонду протягом трьох днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку формує повний перелік вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, із визначенням сум, що підлягають відшкодуванню.
Уповноважена особа Фонду зазначає у переліку вкладників суму відшкодування для кожного вкладника, яка розраховується виходячи із сукупного обсягу всіх його вкладів у банку та нарахованих процентів. Нарахування процентів за вкладами припиняється з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.
Протягом шести днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку виконавча дирекція Фонду затверджує реєстр вкладників для здійснення виплат відповідно до наданого уповноваженою особою Фонду переліку вкладників. Фонд публікує оголошення про відшкодування коштів вкладникам у газетах «Урядовий кур'єр» або «Голос України» та на своїй офіційній сторінці в мережі Інтернет не пізніше ніж через сім днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.
Уповноважена особа Фонду протягом трьох днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію формує перелік вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом відповідно до частини четвертої статті 26 цього Закону.
У п.п. 2, 4, 6 розділу IV Положення № 14, Фонд складає на підставі Переліку Загальний Реєстр вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, за формою, наведеною у додатку 11 до цього Положення (далі - Загальний Реєстр).
Виконавча дирекція Фонду приймає рішення про відшкодування коштів за вкладами та затверджує Загальний Реєстр протягом шести днів з дня отримання рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.
На підставі рішення виконавчої дирекції за розпорядженням директора-розпорядника Фонд розпочинає виплату відшкодування коштів (здійснює перерахування гарантованої суми за Загальним Реєстром, передачу Загального Реєстру банку-агенту) не пізніше семи днів з дня прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.
У п.п. 4, 6 ч. 2 ст. 37 Закону № 4452-VI закріплено, що Уповноважена особа Фонду має право, зокрема, повідомляти сторони за договорами, зазначеними у частині другій статті 38 цього Закону, про нікчемність цих договорів та вчиняти дії щодо застосування наслідків нікчемності договорів, а також звертатися до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення в разі виявлення фактів шахрайства та інших протиправних дій працівників банку або інших осіб стосовно банку
Частинами 2, 3 ст. 38 Закону № 4452-VI передбачено, що протягом дії тимчасової адміністрації уповноважена особа Фонду зобов'язана забезпечити перевірку правочинів (у тому числі договорів), вчинених (укладених) банком протягом одного року до дня запровадження тимчасової адміністрації банку, на предмет виявлення правочинів (у тому числі договорів), що є нікчемними з підстав, визначених частиною третьою цієї статті.
Правочини (у тому числі договори) неплатоспроможного банку є нікчемними з таких підстав: 1) банк безоплатно здійснив відчуження майна, прийняв на себе зобов'язання без встановлення обов'язку контрагента щодо вчинення відповідних майнових дій, відмовився від власних майнових вимог; 2) банк до дня визнання банку неплатоспроможним взяв на себе зобов'язання, внаслідок чого він став неплатоспроможним або виконання його грошових зобов'язань перед іншими кредиторами повністю чи частково стало неможливим; 3) банк здійснив відчуження чи передав у користування або придбав (отримав у користування) майно, оплатив результати робіт та/або послуги за цінами, нижчими або вищими від звичайних (якщо оплата на 20 відсотків і більше відрізняється від вартості товарів, послуг, іншого майна, отриманого банком), або зобов'язаний здійснити такі дії в майбутньому відповідно до умов договору; 4) банк оплатив кредитору або прийняв майно в рахунок виконання грошових вимог у день, коли сума вимог кредиторів банку перевищувала вартість майна; 5) банк прийняв на себе зобов'язання (застава, порука, гарантія, притримання, факторинг тощо) щодо забезпечення виконання грошових вимог у порядку іншому, ніж здійснення кредитних операцій відповідно до Закону України "Про банки і банківську діяльність"; 6) банк уклав кредитні договори, умови яких передбачають надання клієнтам переваг (пільг), прямо не встановлених для них законодавством чи внутрішніми документами банку; 7) банк уклав правочини (у тому числі договори), умови яких передбачають платіж чи передачу іншого майна з метою надання окремим кредиторам переваг (пільг), прямо не встановлених для них законодавством чи внутрішніми документами банку; 8) банк уклав правочин (у тому числі договір) з пов'язаною особою банку, якщо такий правочин не відповідає вимогам законодавства України.
Згідно з п. 10.1 Інструкції № 492 закріплено, що на підтвердження укладення договору банківського вкладу і внесення грошових коштів на вкладний (депозитний) рахунок банк видає фізичній особі ощадну книжку або інший документ, що її замінює і який видається згідно з внутрішніми положеннями банку.
Відповідно до п. 2.9 Інструкції № 174, банк ( філія, відділення ) зобов'язані видати клієнту після завершення приймання готівки квитанцію ( другий примірник прибуткового касового ордеру ) або інший документ, що є підтвердженням про внесення готівки у відповідній платіжній системі.
У п. 1.3 Інструкції № 174 закріплено, що касові документи мають містити такі обов'язкові реквізити: найменування банку, який здійснює касову операцію, дату здійснення операції, зазначення платника та отримувача, суму касової операції, призначення платежу, підписи платника або отримувача та працівників банку, уповноважених здійснювати касову операцію.
До обов'язкових реквізитів касових документів, які оформляються для зарахування суми готівки на відповідні рахунки ( крім зазначених вище ), також належать номер рахунку отримувача та найменування і код банку отримувача.
Таким чином, з викладених правових норм вбачається, що правовою підставою для включення особи до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, є одночасна сукупність таких обставин: 1) особа є вкладником банку в розумінні п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону №4452-VI, що має підтверджуватися відповідним договором; 2) право такої особи на вклад у Банку підтверджується відповідним банківським документом, зокрема квитанцією про внесення коштів на її рахунок, який повинен відповідати вимогам п. 1.3 Інструкції № 174.
Виходячи з цього, колегія суддів звертає увагу на те, що позивачем з ПАТ «Актабанк» укладено договір банківського вкладу «Класік» №В41-207497/Т/631432 від 07 серпня 2014 року, на підставі якого позивачу було відкрито вкладний рахунок № НОМЕР_2 , що не заперечується відповідачами.
У цей жде день, 07 серпня 2014 року, позивачем особисто через касу банку на зазначений рахунок були внесені кошти готівкою в розмірі 190 000,00 грн., що підтверджується меморіальним ордером № 214240 від 07 серпня 2014 року, який відповідає вимогам п. 1.3 Інструкції № 174.
Отже, позивач, у відповідності до п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону № 4452-VI, є вкладником Банку та має право на зазначений вклад.
При цьому, відповідачами не доведено, а судом не встановлено наявності підстав для визнання нікчемним зазначеного договору банківського вкладу у досліджуваному випадку, а також відповідачами не надано доказів, які б свідчили, що зазначений правочин є таким, що порушує публічний порядок чи спрямований на порушення конституційних прав і свобод людини і громадянина, знищення, пошкодження майна держави.
Крім того, Законом № 4452-VI не передбачені такі дії уповноваженої особою Фонду як блокування витрат коштів за договорами, нікчемність яких може бути встановлена в майбутньому, при формуванні списків вкладників, які мають право на відшкодування коштів за рахунок Фонду, що мало місце у межах спірних правовідносин.
Аналогічна правова позиція викладена в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 09 лютого 2017 року К/800/40229/15.
Таким чином, відповідачами не доведено наявності правових підстав для невключення позивача до переліку вкладників ПАТ «Актабанк», які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду як вкладники відповідно до договору банківського вкладу, а тому така бездіяльність Уповноваженої особи суперечить приписам Закону № 4452-VI та є протиправною.
Приходячи до такого висновку, колегія суддів вважає за необхідне з метою відновлення порушеного права позивача, у відповідності до вимог ст. 11 КАС України, вийти за межі позовних вимог та зобов'язати Уповноважену особу подати Фонду гарантування вкладів фізичних осіб додаткову інформацію про включення позивача до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
При цьому, доводи відповідача-1 про те, що на день укладання між позивачем і ПАТ «Актабанк» договору банківського вкладу та внесення на його рахунок коштів, тобто 07 серпня 2014 року, Правлінням НБУ було прийнято постанову № 468/БТ про віднесення даного Банку до категорії проблемних, колегія суддів вважає необґрунтованими, оскільки зазначена постанова Правління НБУ, у відповідності до ст. 75 Закон України «Про банки та банківську діяльність», є банківською таємницею, тобто інформацією, що не підлягає розголошенню і яка не була і не могла бути відома позивачу.
Аналогічна правова позиція викладена в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 15 березня 2017 року № К/800/4780/16.
Крім того, будь-яких належних і допустимих у розумінні ст. 70 КАС України доказів на підтвердження факту надання Банком за результатами укладення договору банківського рахунку з позивачем та/або вчинення операцій з внесення коштів на її рахунок переваг третім особам перед іншими кредиторами Банку в отриманні відшкодування за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, відповідач всупереч вимогам ч. 2 ст. 71 КАС України суду не надав і всі його доводи засновуються на припущеннях, що суперечить вимогам законності і обґрунтованості судового рішення, регламентованим ст. 159 КАС України.
Щодо позовних вимог ОСОБА_2 про визнання неправомірними дій Фонду та зобов'язання Фонду включити його до загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами в ПАТ «Актабанк» за рахунок Фонду, то колегія суддів вважає їх передчасними, оскільки вчинення таких дій належить до дискреційних повноважень Фонду, які можуть бути ним реалізовані лише після отримання вказаних вище відомостей про позивача як вкладника від Уповноваженої особи, та в даному випадку здійснені ним ще не були, а отже, адміністративний позов у цій частині позовних вимог задоволенню не підлягає.
Аналогічна правова позиція викладена в постанові Вищого адміністративного суду України від 02 березня 2017 року у справі № 826/1202/15.
Таким чином, колегія суддів приходить до висновку, що суд першої інстанції неповно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з порушенням норм матеріального і процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи та є підставою для його скасування.
Відповідно до ст. 202 КАС України, підставами для скасування постанови або ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення, зокрема, є неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи, невідповідність висновків суду обставинам справи, порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання.
З огляду на вищевикладене, колегія суддів вважає за необхідне апеляційну скаргу ОСОБА_2 задовольнити частково, а постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 червня 2015 року - скасувати та ухвалити нове рішення про задоволення адміністративного позову частково.
Керуючись ст. ст. 160, 196, 198, 202, 205, 206, 212, 254 КАС України суд, -
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 - задовольнити частково.
Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 09 червня 2015 року - скасувати та прийняти нову постанову, якою адміністративний позов ОСОБА_2 до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Актабанк» Приходько Юлії Вікторівни, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії - задовольнити частково.
Визнати протиправною бездіяльність Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «АКТАБАНК» Приходько Юлії Віторівни щодо невключення ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) до Переліку вкладників Публічного акціонерного товариства «АКТАБАНК», які мають право на отримання відшкодування за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Зобов'язати Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію публічного акціонерного товариства «АКТАБАНК» Приходько Юлію Вікторівну подати Фонду гарантування вкладів фізичних осіб додаткову інформацію щодо ОСОБА_2 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) як вкладника, який має право на відшкодування коштів за вкладом у публічному акціонерному товаристві «АКТАБАНК» за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на підставі договору банківського вкладу від 07 серпня 2014 року № В41-207497/Т/631432.
У задоволенні адміністративного позову в іншій частині позовних вимог - відмовити.
Постанова набирає законної сили в порядку, встановленому ст. 254 КАС України та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України в порядку і строки, встановлені ст. 212 КАС України.
Головуючий суддя Літвіна Н.М.
Судді Коротких А.Ю.
Мєзєнцев Є.І.
Повний текст постанови виготовлено 06 липня 2017 року.
Головуючий суддя Літвіна Н. М.
Судді: Мєзєнцев Є.І.
Коротких А. Ю.